Udana współpraca z obuwniczą marką NAGABA | e-direct

Udana współpraca z obuwniczą marką NAGABA

Udana współpraca z obuwniczą marką NAGABA

Gdybyśmy mieli cofnąć się w naszych realizacjach w 2017 rok, napewno jako pierwszy przypomina nam się producent obuwia NAGABA, dla którego zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy sklep online.
Firma Nagaba to rodzinna spółka, która została założona w 1993 roku i do dziś funkcjonuje z sukcesami. Z produkcji wypuszczają zarówno swoje klasyczne modele, ale też bardzo nowoczesne i modne buty z serii Evenement. 

Ciekawym i zabawnym z naszej perspektywy jest fakt, że fabryka Nagaba dosłownie graniczy w bardzo bliskiej odległości, z obuwniczą marką Otmęt, dla której również projektowaliśmy i zbudowaliśmy sklep, do dziś z nimi współpracując.

Marka Nagaba to firma rodzinna, w której tradycje są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Posiadają bardzo dobry i zgrany zespół pracujący z pasją, czego efektem jest stabilna i atrakcyjna sprzedaż.
Nagaba posługuje się bardzo wymownym hasłem "Good people good shoes", które trafiło do nas od pierwszego naszego spotkania z właścicielami firmy. 

Owocem naszej współpracy, jest oparty na silniku Magento sklep internetowy. 

Zadbaliśmy tutaj o to, aby każdy klient, został bezproblemowo przeprowadzony przez proces od wyboru buta, po jego zakup.
Sklep Nagaba zyskał ciekawe rozwiązania dynamicznej grafiki, bloki powiązanych produktów, bloki sprzedaży krzyżowej czy bloki nowych produktów. 

Wiemy, że klienci lubiący zakupy online lubią kierować się ocenami innych, dlatego zadbaliśmy o moduł oceniania produktów i pozostawiania o nich opinii. 
Proces samego projektowania był burzliwy, a podczas samych meetingów dotyczących funkcjonalności i możliwości jakie ostatecznie zostały wdrożone w sklepie, doszło do nie jednego starcia na szczycie.  Nie da się też ukryć, że ilość wypitych podczas naszych burz mózgów kaw, można liczyć w dziesiątkach litrów. 

Właściwie możemy się przyznać, że cieszy nasz każdy sprzedany produkt w sklepie NAGABA.

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane