Marketing internetowy dla ecommerce - Skuteczne kampanie | Agencja e-direct
Marketing internetowy

Uwolnij potencjał drzemiący w Internecie

Zajmiemy się kompleksową obsługą marketingową marek i produktów i e-commerce. Pozyskamy dla Ciebie klientów, zbudujemy Twoją markę, sprzedaż i nie tylko.

Marketing internetowy dla e-commerce

Marketing dla e-commerce to promocja w Internecie towarów i usług. Umożliwia skuteczne dotarcie zarówno do bieżących, jak i nowych klientów. Do realizacji Twoich celów dobierzemy optymalny zestaw działań marketingowych w sieci, bo wiemy, że jedynie kompleksowe i indywidualne podejście przynosi efekty.

Marketing internetowy

Marketing dla ecommerce to reklama i promowanie sklepu internetowego oraz jego towarów w sieci Internet. Dzięki temu dotrzesz zarówno do bieżących, jak i nowych klientów.

Cześć, czy wiesz, że e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków? A czy wiesz, że odpowiedni marketing jest kluczem do sukcesu w e-commerce? Nasza agencja specjalizuje się w marketingu e-commerce i pomaga firmom osiągać sukces online.

Nasze działania prowadzą do zwiększenia sprzedaży, obejmują między innymi reklamę, budowanie wizerunku marki, badania marketingowe oraz obsługę klienta. Dzięki marketingowi internetowemu wspierasz swoją firmę. 

Zajmiemy się kompleksową obsługą marketingową marek, produktów i promowaniem sklepów internetowych. Prowadząc skuteczny marketing pozyskamy dla Ciebie klientów aby zwiększyć Twoją sprzedaż.

Marketing internetowy dla Twojego sklepu e-commerce

Marketing e-commerce to promocja i sprzedaż produktów lub usług online przez różne kanały cyfrowe. Może to obejmować taktyki takie jak optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), reklamy w mediach społecznościowych, e-mail marketing i content marketing. Celem marketingu e-commerce jest przyciągnięcie ruchu do sklepu internetowego i przekształcenie go w sprzedaż. Kluczowe metryki do mierzenia sukcesu marketingu e-commerce to ruch na stronie internetowej, współczynnik konwersji i przychody.

Czy wiesz, że ponad 80% konsumentów przeprowadza badania produktów przed dokonaniem zakupu? A czy wiesz, że ponad 60% z nich robi to przez internet?

To pokazuje jak ważny jest marketing internetowy dla Twojego sklepu e-commerce. Nasza agencja specjalizuje się w optymalizacji i marketingu sklepów internetowych i pomaganiu w osiąganiu sukcesu w internecie.

Korzyści z marketing e-commerce

Marketing e-commerce może pomóc sklepom internetowym w kilku ważnych obszarach, w tym:

 • Zwiększenie ruchu na stronie internetowej - dzięki skutecznym działaniom marketingowym, sklep e-commerce może zwiększyć liczbę odwiedzin swojej strony, co przekłada się na więcej potencjalnych klientów.
 • Zwiększenie sprzedaży i przychodów - skuteczne działania marketingowe mogą przyciągać potencjalnych klientów i przekonać ich do zakupu, co przekłada się na wzrost sprzedaży i przychodów sklepu.
 • Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania - dzięki optymalizacji sklepu pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) oraz innym działaniom marketingowym, sklep e-commerce może zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, co przyciąga potencjalnych klientów.
 • Zwiększenie rozpoznawalności marki - skuteczne działania marketingowe pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności marki sklepu e-commerce, co przyciąga potencjalnych klientów oraz buduje lojalność klientów.
 • Lojalność klientów - dzięki skutecznym działaniom marketingowym, takim jak e-mail marketing czy content marketing, sklep e-commerce może budować relacje z klientami, co przyciąga ich do powrotnych zakupów i buduje lojalność wobec marki.

Co możemy Ci zaoferować?

Do realizacji Twoich celów wybierzemy optymalny zestaw działań marketingu dla sklepu internetowego. Wiemy, że jedynie kompleksowe i indywidualne podejście przynosi efekty.

 • Strategia dla e-commerce

  Opracowanie strategii marketingu sklepu internetowego polega na określeniu celów i planowaniu działań marketingowych sklepu internetowego, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Pomagamy w opracowaniu i wdrożeniu skutecznej strategii marketingowej dla sklepu internetowego.

 • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO)

  Dostosowywaniu sklepu internetowego do wymagań wyszukiwarek internetowych, aby zwiększyć jego widoczność w wynikach wyszukiwania i przyciągnąć potencjalnych klientów.,

 • Reklama PPC (Pay-Per-Click)

  Umieszczaniu reklam sklepu internetowego w wyszukiwarkach internetowych lub na innych stronach internetowych, w których sklep płaci tylko za kliknięcia w reklamę. Pomagamy w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi PPC, co pozwala na skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży.

 • Reklama w mediach społecznościowych

  Reklam i promocji sklepu internetowego na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter, aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

 • E-Mail Marketing

  Wysyłanie e-maili do klientów sklepu internetowego z promocjami, ofertami specjalnymi czy nowościami produktów, aby przyciągnąć ich do powrotnych zakupów.

 • Content marketing

  Tworzenie i publikacja treści (np. artykułów, filmów, infografik) na stronie internetowej sklepu, które będą interesujące dla potencjalnych klientów i przyciągną ich do sklepu.

   

 • Analiza i raportowanie

  Analiza danych dotyczących sklepu internetowego (np. ruchu na stronie, sprzedaży, pozycji w wynikach wyszukiwania) i przedstawianiu raportów z wynikami działań marketingowych, aby móc je dostosowywać i ulepszać.

 • Marketing Automation

  Automatyzacja procesów marketingowych sklepu internetowego, takich jak e-mail marketing, social media marketing czy remarketing. Pomoc w wyborze i implementacji odpowiednich narzędzi do automatyzacji działań marketingowych, co pozwala na bardziej efektywne i skuteczne działania.


Co możesz osiągnąć?

 • zwiększysz ruch na Twojej stronie czy w sklepie online,
 • poprawisz rozpoznawalność marki wśród internautów,
 • pozyskasz nowych klientów,
 • poszerzysz rynki zbytu,
 • otworzysz nowe kanały komunikacji z klientami,

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak nasze usługi mogą pomóc rozwiązać trudności Twojego sklepu e-commerce i osiągnąć sukces online, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego sklepu. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Nie zwlekaj, zacznij rozwiązywać trudności swojego sklepu e-commerce z nami już dziś!

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług i dowiedzieć się jak mogą one pomóc Twojemu sklepowi e-commerce, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

+48 77 440 14 20

Kawasaki MULE - strona docelowa kampanii

MULE Kawasaki

Strona docelowa kampanii reklamowej pojazdów MULE.

OTTO - kampanie AdWords

OTTO - AdWords

Kampanie AdWords i strony docelowe

KIA SZIC - kompleksowa obsługa graficzna

KIA SZIC

Kompleksowa obsługa marketingowa.

APIA

APIA

Wdrożenie sklepu internetowego z obsługą multichannel.

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane