O nas - Poznaj Agencję Interaktywną e-direct
Agencja Interaktywna e-direct

Kreatywna Agencja Interaktywna

Od 15 lat tworzymy wizerunek, wypracowujemy rozwiązania, wprowadzamy w świat cyfrowych technologii, dostarczamy sprawdzone narzędzia.


 

Witaj w e-direct

Jesteśmy zespołem projektantów, programistów, administratorów i specjalistów od e-marketingu. Podobny poziom integracji trudno znaleźć w innym miejscu.

Realizowane przez nas działania charakteryzuje kompleksowe podejście, nastawione na zapewnienie naszym klientom realizacji ich celów biznesowych oraz zadowalającego zwrotu z poczynionych inwestycji.

Powierzone zadania realizujemy wykorzystując pełen potencjał wiedzy i kreatywności naszych pracowników, mediów elektronicznych i najnowszych technologii dostępnych na rynku.

 

Nasze usługi Nasze biuro

edirect

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?

e-direct to zespół kreatywnych specjalistów oferujących kompleksową obsługę firm i marek w zakresie marketingu internetowego
i e-commerce.

Misja i wartości
Misja i wartości

Pomagamy znaleźć możliwości, a maksymalną wartością jest dla nas pomoc klientom w realizacji ich celów. To wzrost wydajności, wyższa rentowność i zmniejszenie kosztów działalności Twojej firmy.

Jak pracujemy?
Jak pracujemy?

Nasz proces projektowania i rozwoju to wypracowana, wykorzystująca bogate doświadczenia metodologia, która pomaga osiągnąć trwały sukces.

Dla kogo pracowaliśmy?
Dla kogo pracowaliśmy?

Wśród firm, dla których dotychczas mieliśmy przyjemność opracowywać projekty informatyczne, znajdują się zarówno duże koncerny jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Nasi partnerzy
Nasi partnerzy

Uważamy, że czerpiąc najlepsze wzorce ze współpracy z uznanymi partnerami na rynku IT, jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

Nasi KlienciWybrani Klienci

Obsługujemy kilkudziesięciu aktywnych klientów, dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, z których większość współpracuje już z nami kilka lat.

Nasi klienci szczególnie cenią w nas jakość wykonanych produktów, fachową pomoc doradczą na etapie projektowania i bardzo dobry serwis po realizacji projektu.

Większość firm zdecydowała się na długofalową współpracę z nami, a kolejne projekty, jakie dla nich realizujemy, są najlepszą rekomendacją na to, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane