Wdrożenia sklepów Shopware e-commerce | Agencja E-direct
Sklepy Shopware

 

Platforma Shopware

 
Specjaliści E-direct będą Cię wspierać na każdym etapie z systemem Shopware, który jest idealny dla działalności B2B i B2C.

Wdrożenia Shopware

Platforma Shopware 6 to nowy system Open Source e-commerce na polskim rynku przeznaczony do działań B2B i B2C. Jednak swoją popularność i zastosowanie znalazła najpierw w niemieckich sklepach internetowych.

 

Shopware

Profesjonalne wdrażania, obsługa i intergracje platformy Shopware

Unikalna technologia  i rozbudowany interfejs administracji sklepu Shopware pozwoli Ci na zaawansowany przepływ pracy. Do Twojej dyspozycji będą gotowe moduły m.in. takie jak: marketing, analizy, pozycjonowania SEO i zarządzania katalogiem i produktami. Tak intuicyjny i nowoczesny interfejs daje Ci możliwość tworzenia sklepów, które są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a poza tym masz pewność, że Twoja inwestycja w sklep internetowy będzie zgodna z najnowyszmi trendami. Zagraniczna platforma Shopware dostarczy Ci też technologię, która zapada w pamięci, a u użytkownika sklepu powoduje większe zaangażowanie w interakcje. 

Załóż z nami swój własny sklep internetowy na Shopware, a odkryjesz nowy wymiar sprzedaży. Zasięg, przewaga czy praktyczność to kilka z wielu punktów które zyska Twój sklep. 

Co wykonamy dla Ciebie jako partner e-commerce?

Wdrażamy sklepy internetowe dostosowane od małych i średnich przedsiębiorstw, do poziomu klientów korporacyjnych. Podstawowe nasze kompetencje to:

 • Projektowanie sklepów internetowych Shopware

  Szukasz firmy, która zrozumie i realizuje Twoje oczekiwania? Pragniesz wybić się wśród konkurencji lub potrzebujesz wskazówki co pozwoli Ci zaistnieć w branży? Napisz do nas, a wybierzemy razem najlepszą ściężkę rozwoju, aby osiągnąć te cele.

 • Wdrożenia i migracje Shopware

  Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy w pełni zoptymalizowane, bezpieczne i dochodowe sklepy internetowe. Dodatkowo, jeśli posiadasz już sklep internetowy i chcesz go przenieść na platformę Shopware to gwarantujemy Ci pełną pomoc przy przeniesieniu bazy klinetów czy aktualnych zamówień.

 • Zwiększanie sprzedaży w modelu prowizyjnym

  Posiadamy wyspecjalizowany zespół, który posiada ponad 10-letnie doświadczenie. Biznesy naszych klientów wspieramy kompleksowymi działaniami analitycznymi, optymalizacyjnymi oraz skutecznymi działaniami promocyjnymi, zwiększając przychody ich sklepów. Rozliczenie działań związane jest bezpośrednio z prowizją od sprzedaży. W tym zakresie oferuje także różne formy współpracy, w tym również za osiągnięcie wymiernych efektów.

 • Dodatki / Pluginy

  Chronimy sklepy Skopware naszych klientów przez stały monitoring i rozwój. Od integracji nowych funkcjonalności do rozwiązań problemów, oferujemy przystępne usługi wsparcia i utrzymania.

 • Integracja z systemami ERP

  Nie wiesz jak zintegrować zewnętrzne systemy? Potrzebujesz wsparcia przy integracji systemu płatności?  Bez problemu nasz zespół specjalistów przeanalizuje temat i pomoże Ci rozwiązać każdy przypadek, a Ty zdobędziesz wysoką wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność swojego sklepu internetowego. 

 • Elastyczność i indywidualne szablony

  Wychodząc naprzeciw nowym trendom w branży e-commerce nasi programiści w razie potrzeby budują niezawodne moduły i rozwiązania, które zwiąkszają wydajność, przychody i zaufanie potencjalnych klinetów. Pomocna jest przy tym dobra architektura Shopware, dzięki której tworzymy solidne i bogate w funkcje sklepy online.

 • SEO i optymalizacja konwersji

  Wzmocnimy Twój sukces online zwiększając ruch klientów do Twojego sklepu i optymalizując ich ścieżki zakupowe. 

 • Hosting i marketing 

  Kampaniami marketingowymi wzmacniamy sukces online naszych klientów generując wzrost przychodów i rozpoznawalności marki. Pomagamy również w sprawach serwerowych i hostingowych.

Dlaczego z nami?

Agencja e-direct już od 18 lat specjalizuje się we wdrożeniach najnowszych technologii internetowych, prowadzeniu kampanii marketinogwych oraz consultingu i budowaniu strategii działania największych firm na rynku e-Commerce. Jesteśmy certyfikowanym kosultantami i developerami Magento. Posiadamy status Certyfikowana Agencja Magento i Shopware oraz Partner Google.

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż!

Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

+48 77 441 78 68

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane