Wdrożenia sklepów internetowych Shopware - sklepy - B2B - B2C | Agencja e-direct
Tworzenie sklepów internetowych Shopware

 

Platforma shopware 

 
Specjaliści e-direct pomogą Ci na każdym etapie z zagranicznym systemem OpenSource, który świetnie sprawdzi się do działań B2B i B2C.

Sklepy internetowe Shopware

Platforma Shopware to nowy system OpenSource na polskim rynku przeznaczony do działań B2B i B2C. Jednak swoją popularność i zastosowanie znalazła najpierw w niemieckich sklepach internetowych.

Shopware

Profesjonalne prowadzenie, wdrażanie i obsługa platform Shopware

Unikalna technologia  i rozbudowany interfejs administracji sklepu Shopware pozwoli Ci na zaawansowany przepływ pracy. Do Twojej dyspozycji będą gotowe moduły m.in. takie jak: marketing, analizy, pozycjonowania SEO i zarządzania katalogiem i produktami. Tak intuicyjny i nowoczesny interfejs daje Ci możliwość tworzenia sklepów, które są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a poza tym masz pewność, że Twoja inwestycja w sklep internetowy będzie zgodna z najnowyszmi trendami. Zagraniczna platforma Shopware dostarczy Ci też technologię, która zapada w pamięci, a u użytkownika sklepu powoduje większe zaangażowanie w interakcje. 

Załóź z nami swój własny sklep internetowy na Shopware, a odkryjesz nowy wymiar sprzedaży. Zasięg, przewaga czy praktyczność to kilka z wielu punktów które zyska Twój sklep. 

Co wykonamy dla Ciebie jako partner e-commerce?

Wdrażamy sklepy internetowe dostosowane od małych i średnich przedsiębiorstw, do poziomu klientów korporacyjnych. Podstawowe nasze kompetencje to:

 • Projektowanie sklepów internetowych Shopware

  Szukasz firmy, która zrozumie i realizuje Twoje oczekiwania? Pragniesz wybić się wśród konkurencji lub potrzebujesz wskazówki co pozwoli Ci zaistnieć w branży? Napisz do nas, a wybierzemy razem najlepszą ściężkę rozwoju, aby osiągnąć te cele.

 • Wdrożenia i migracje Shopware

  Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy w pełni zoptymalizowane, bezpieczne i dochodowe sklepy internetowe. Dodatkowo, jeśli posiadasz już sklep internetowy i chcesz go przenieść na platformę Shopware to gwarantujemy Ci pełną pomoc przy przeniesieniu bazy klinetów czy aktualnych zamówień.

 • Zwiększanie sprzedaży w modelu prowizyjnym

  Posiadamy wyspecjalizowany zespół, który posiada około 10 letnie doświadczenie. Biznesy naszych klientów wspieramy kompleksowymi działaniami analitycznymi, optymalizacyjnymi oraz skutecznymi działaniami promocyjnymi, zwiększając przychody ich sklepów. Rozliczenie działań związane jest bezpośrednio z prowizją od sprzedaży. W tym zakresie oferuje także różne formy współpracy, w tym również za osiągnięcie wymiernych efektów.

 • Dodatki / Pluginy

  Chronimy sklepy Skopware naszych klientów przez stały monitoring i rozwój. Od integracji nowych funkcjonalności do rozwiązań problemów, oferujemy przystępne usługi wsparcia i utrzymania.

 • Integracja z systemami ERP

  Nie wiesz jak zintegrować zewnętrzne systemy? Potrzebujesz wsparcia przy integracji systemu płatności?  Bez problemu nasz zespół specjalistów przeanalizuje temat i pomoże Ci rozwiązać każdy przypadek, a Ty zdobędziesz wysoką wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność swojego sklepu internetowego. 

 • Elastyczność i indywidualne szablony

  Wychodząc naprzeciw nowym trendom w branży e-commerce nasi programiści w razie potrzeby budują niezawodne moduły i rozwiązania, które zwiąkszają wydajność, przychody i zaufanie potencjalnych klinetów. Pomocna jest przy tym dobra architektura Shopware, dzięki której tworzymy solidne i bogate w funkcje sklepy online.

 • SEO i optymalizacja konwersji

  Wzmocnimy Twój sukces online zwiększając ruch klientów do Twojego sklepu i optymalizując ich ścieżki zakupowe. 

 • Hosting i marketing 

  Kampaniami marketingowymi wzmacniamy sukces online naszych klientów generując wzrost przychodów i rozpoznawalności marki. Pomagamy również w sprawach serwerowych i hostingowych.

Dlaczego z nami?

Agencja e-direct już od 18 lat specjalizuje się we wdrożeniach najnowszych technologii internetowych, prowadzeniu kampanii marketinogwych oraz consultingu i budowaniu strategii działania największych firm na rynku e-Commerce. Jesteśmy certyfikowanym kosultantami i developerami Magento. Posiadamy status Certyfikowana Agencja Magento i Shopware oraz Partner Google.

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż!

Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

+48 77 441 78 68

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane