Tworzenie sklepów internetowych - Wdrożenia E-commerce | e-direct
Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych

Wierzymy, że klienci zasługują na wspaniałe doświadczenia zakupowe. Pomagamy je urzeczywistnić.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych - Wdrożenia e-commerce

Łączymy wielkie idee i technologie zapewniając wyjątkowe, spójne doświadczenie marki we wszystkich cyfrowych kanałach sprzedaży.

Rozumiemy zarówno potrzeby właścicieli sklepów jak również klientów, dla których projektujemy intuicyjne i skuteczne rozwiązania e-commerce oraz pomagamy w ich rozwoju.

W oparciu o doświadczenie i rozwiązania Open Source (Magento, Drupal, PrestaShop) .Net i Java, projektujemy dochodowe systemy e-commerce, tworzymy sklepy internetowe, systemy B2B i B2B dla klientów w Polsce i za granicą. 

Od ponad 19 lat zespół projektantów, programistów i specjalistów od marketingu realizuje udane wdrożenia które dają naszym klientom realną przewagę nad konkurencją. Znamy zarówno potrzeby właścicieli sklepów w zakresie przyjaznego zarządzania sklepem i integracji z systemami zewnętrznymi, jak również klientów, dla których projektujemy intuicyjne w użytkowaniu sklepy internetowe.

Nasze kompetencje:

Strategia Strategia e-commerce

Na bieżąco analizujemy zmieniające się trendy e-commerce. Dobieramy właściwe rozwiązania do oczekiwań, możliwości, potrzeb branży i sprzedawanych produktów. Głębokie zrozumienie działalności klienta, jej słabych i mocnych stron oraz budżetu to podstawowe elementy skutecznej strategii rozwoju dochodowego e-commerce.

Projektowanie UX Projektowanie Usability / UX

Projektujemy dostępne, funkcjonalne i przyjazne użytkownikowi sklepy internetowe. Dbamy o wysoką użyteczność i indywidualne doświadczenia użytkowników. 

Projektowanie graficzne Projektowanie graficzne

Tworzymy unikalne i atrakcyjne projekty graficzne, które wyrożnią sklep wśród konkurencji. Rozumiemy zachowania konsumentów online i wiemy jak zaprojektować sklep, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Rozwój sklepów internetowych Rozwój oprogramowania

Tworzymy, konfigurujemy i uruchamiamy wyjątkowe, a przy tym dochodowe sklepy. Tworzymy dedykowane moduły funkcjonalne sklepów, abyś budował swoją przewagę nad konkurencją.

Optymalizacja sklepów internetowych Optymalizacja sklepów internetowych SEO/UX

Dbamy o wielkość ruchu do sklepu i jego jakość, monitorujemy zadowolenie użytkowników odwiedzających, szczegółowo analizujemy ich działania i optymalizujemy użyteczność sklepu zwiększając Twoją sprzedaż. Nasze działania optymalizacyjne obejmują pozycjonowanie SEO, UX, wydajność, testowanie przez użytkowników, analizę danych Analytics, testy A / B oraz optymalizację konwersji.

Integracja sklepów Integracja e-commerce

Integrujemy sklepy internetowe z systemami klasy ERP, systemami zewnętrznych dostawców lub zewnętrznymi usługami. Integracja oznacza, że ​​jako nasz klient, możesz skoncentrować się na prowadzeniu firmy, a nie martwić się o przepływ danych pomiędzy sklepem internetowym, a systemem backoffice.

Obsługa i prowadzenie sklepów Obsługa i prowadzenie sklepów internetowych

Nasze usługi wsparcia są przygotwane, aby maksymalnie używać Twoich zasobów i dostarczyć możliwie najwyższą wartość zwrotu z inwestycji w e-commerce. 

 

 

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż!

Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

+48 77 441 78 68

 

 

B2B OPTIMAL

System sprzedaży części zamiennych /  .NET

Qp24.de - sklep B2C z częściami zamiennymi

B2C QP24.de

System sprzedaży części zamiennych B2C (.NET)

Otmęt - Sklep z obuwiem Magento

OTMĘT

Sklep z obuwiem (Magento)

Oficjalny sklep internetowy Kawasaki w Polsce

Kawasakisklep.pl

Oficjalny sklep internetowy Kawasaki / Magento

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane