Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych - Wdrożenia E-commerce | e-direct
Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych

Wierzymy, że klienci zasługują na wspaniałe doświadczenia zakupowe. Pomagamy je urzeczywistnić.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych - Wdrożenia e-commerce

Łączymy wielkie idee i technologie zapewniając wyjątkowe, spójne doświadczenie marki we wszystkich cyfrowych kanałach sprzedaży.

Rozumiemy zarówno potrzeby właścicieli sklepów jak również klientów, dla których projektujemy intuicyjne i skuteczne rozwiązania e-commerce oraz pomagamy w ich rozwoju.

W oparciu o doświadczenie i rozwiązania Open Source (Magento, Drupal, PrestaShop) .Net i Java, projektujemy dochodowe systemy e-commerce, tworzymy sklepy internetowe, systemy B2B i B2B dla klientów w Polsce i za granicą. 

Od ponad 19 lat zespół projektantów, programistów i specjalistów od marketingu realizuje udane wdrożenia które dają naszym klientom realną przewagę nad konkurencją. Znamy zarówno potrzeby właścicieli sklepów w zakresie przyjaznego zarządzania sklepem i integracji z systemami zewnętrznymi, jak również klientów, dla których projektujemy intuicyjne w użytkowaniu sklepy internetowe.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych to proces, który polega na opracowaniu i zbudowaniu skutecznej strony internetowej, która pozwala na sprzedaż produktów lub usług online. Proces ten obejmuje różne etapy, takie jak planowanie, projektowanie, budowanie, testowanie i uruchamianie sklepu internetowego. Wymagany jest zestaw narzędzi, takich jak system zarządzania treścią (CMS), platforma e-commerce, narzędzia do integracji z systemami płatności i dostawy oraz narzędzia do analizy danych. Ważne jest, aby sklep internetowy był przyjazny dla użytkownika, łatwy w nawigacji i zapewniał bezpieczne transakcje.

Korzyści z współpracy

Projektowanie i stworzenie sklepu internetowego przez agencję może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. Oto kilka z nich:

 • Doświadczenie: specjalizujemy się w projektowaniu sklepów internetowych, posiadamy doświadczenie w tworzeniu sklepów dla różnych branż i wielkości firm, co pozwala nam na dostarczenie rozwiązania spełniającego wymagania klienta.
 • Profesjonalizm: zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, takich jak projektowanie graficzne, programowanie, marketing internetowy, co pozwala nam na kompleksowe podejście do projektu.
 • Oszczędność czasu: Projektowanie i tworzenie sklepu internetowego przez agencję pozwala na skrócenie czasu potrzebnego na jego stworzenie, ponieważ posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy pracują nad projektem jednocześnie.
 • Wsparcie techniczne: oferujemy również wsparcie techniczne po uruchomieniu sklepu, co pozwala na utrzymanie go w dobrym stanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
 • Optymalizacja sklepu pod kątem SEO i wydajności: oferujemy również usługi optymalizacji sklepu internetowego pod kątem SEO, co pozwala na lepszą widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania oraz poprawia jego wydajność.

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy może przynieść wiele korzyści dla właściciela, takie jak zwiększenie sprzedaży, poprawa wizerunku marki, oszczędność czasu i kosztów, wzrost ruchu na stronie, analiza danych, dostępność 24/7 oraz lepsza obsługa klienta.

Nasze kompetencje:

StrategiaStrategia e-commerce

Na bieżąco analizujemy zmieniające się trendy e-commerce. Dobieramy właściwe rozwiązania do oczekiwań, możliwości, potrzeb branży i sprzedawanych produktów. Głębokie zrozumienie działalności klienta, jej słabych i mocnych stron oraz budżetu to podstawowe elementy skutecznej strategii rozwoju dochodowego e-commerce.

Projektowanie UXProjektowanie Usability / UX

 

Projektujemy dostępne, funkcjonalne i przyjazne użytkownikowi sklepy internetowe. Dbamy o wysoką użyteczność i indywidualne doświadczenia użytkowników. 

Projektowanie graficzne Projektowanie graficzne

Tworzymy unikalne i atrakcyjne projekty graficzne, które wyrożnią sklep wśród konkurencji. Rozumiemy zachowania konsumentów online i wiemy jak zaprojektować sklep, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Rozwój sklepów internetowych Rozwój oprogramowania

Tworzymy, konfigurujemy i uruchamiamy wyjątkowe, a przy tym dochodowe sklepy. Tworzymy dedykowane moduły funkcjonalne sklepów, abyś budował swoją przewagę nad konkurencją.

Optymalizacja sklepów internetowychOptymalizacja sklepów internetowych SEO/UX

Dbamy o wielkość ruchu do sklepu i jego jakość, monitorujemy zadowolenie użytkowników odwiedzających, szczegółowo analizujemy ich działania i optymalizujemy użyteczność sklepu zwiększając Twoją sprzedaż. Nasze działania optymalizacyjne obejmują pozycjonowanie SEO, UX, wydajność, testowanie przez użytkowników, analizę danych Analytics, testy A / B oraz optymalizację konwersji.

Integracja sklepów Integracja e-commerce

Integrujemy sklepy internetowe z systemami klasy ERP, systemami zewnętrznych dostawców lub zewnętrznymi usługami. Integracja oznacza, że ​​jako nasz klient, możesz skoncentrować się na prowadzeniu firmy, a nie martwić się o przepływ danych pomiędzy sklepem internetowym, a systemem backoffice.

Obsługa i prowadzenie sklepów Obsługa i prowadzenie sklepów internetowych

Nasze usługi wsparcia są przygotwane, aby maksymalnie używać Twoich zasobów i dostarczyć możliwie najwyższą wartość zwrotu z inwestycji w e-commerce. 

 

Jakie platformy e-commerce wdrażamy?

Posiadamy szczególne doświadczenie w zakresie projektowania i tworzenia sklepów internetowych na platformach e-commerce:

 • Magento
 • Prestashop
 • Woocommerce
 • Shopware
 • Shoper
 • Shopify
 • IAI Shop

Realizujemy także projekty na innych platformach sklepów internetowych i autorskich systemach e-commerce.

Jak wygląda nasz proces?

Etapy projektowania i tworzenia sklepu internetowego mogą różnić się w zależności od potrzeb i wymagań, jednak poniżej przedstawiamy przykładowe etapy, które zwykle są stosowane są przez nas w procesie tworzenia sklepu internetowego:

 • Analiza strategiczna

  ​Etap analizy strategicznej polega na przeprowadzeniu analizy rynku, konkurencji, grupy docelowej oraz celów biznesowych, celem określenia najlepszych rozwiązań dla sklepu internetowego. Analiza ta pozwala na zrozumienie potrzeb rynku i na dostosowanie oferty do tych potrzeb, co pozwala na zwiększenie efektywności sklepu. Analiza ta może obejmować badania rynku, analizę konkurencji, badanie potrzeb klientów i analizę danych dotyczących rynku.

 • Planowanie

  Na tym etapie omawiane są oczekiwania klienta dotyczące sklepu internetowego, takie jak funkcjonalności, cel biznesowy, grupa docelowa i budżet.

 • Projektowanie interakcji

  Etap projektowania interakcji polega na opracowaniu sposobu, w jaki użytkownicy będą korzystać ze sklepu internetowego, oraz na określeniu, jakie elementy interfejsu użytkownika będą potrzebne, aby umożliwić efektywne i przyjazne korzystanie z niego. Ten etap obejmuje również projektowanie nawigacji, formularzy, przycisków, itp., oraz określenie, jak te elementy będą wyglądać i działać. Celem jest stworzenie sklepu internetowego, który będzie łatwy w nawigacji i przyjazny dla użytkownika.

 • Projektowanie graficzne

  Na tym etapie tworzony jest projekt graficzny sklepu internetowego, który odzwierciedla wizualną stronę sklepu.

 • Budowanie

  Etap budowy sklepu internetowego polega na implementacji projektu graficznego i funkcjonalności za pomocą odpowiedniego oprogramowania (np. platformy e-commerce).

 • Testowanie

  Etap testowania polega na przeprowadzeniu testów sklepu, aby upewnić się, że jest on stabilny, bezpieczny i spełnia wymagania klienta.

 • Uruchomienie

  Etap uruchomienia sklepu polega na jego opublikowaniu i udostępnieniu go klientom.

 • Wsparcie techniczne

  Etap wsparcia technicznego polega na rozwiązywaniu problemów i bieżącej obsłudze sklepu po jego uruchomieniu.

 • Analiza i optymalizacja

  Etap analizy i optymalizacji polega na analizie danych związanych z funkcjonowaniem sklepu i na wprowadzaniu zmian mających na celu poprawę jego wydajności i efektywności.

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie ma istotny wpływ na jakość stworzonego sklepu internetowego. Mając długoletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu sklepów internetowych posiadamy nie tylko odpowiednie kompetencje, ale również wiedzę i umiejętności niezbędne do stworzenia sklepu, który spełni wymagania klienta.

To doświadczenie pozwala na zrozumienie specyfiki różnych branż, lepsze zrozumienie potrzeb klienta, co przekłada się na dostarczenie rozwiązania dostosowanego do potrzeb rynku, sklepu, który będzie przyjazny dla użytkownika, łatwy w nawigacji i zachęcający do zakupów.

Posiadamy również szeroki zakres narzędzi i rozwiązań technologicznych, co pozwala na stworzenie sklepu, który będzie spełniał wymagania dotyczące bezpieczeństwa, dostępności i wydajności.

Wreszcie, posiadamy zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy mogą dostarczyć kompleksowe rozwiązania od projektu po wsparcie techniczne po uruchomieniu sklepu.

Z nami zwiększysz swoją sprzedaż!

Zapytaj o ofertę

lub zadzwoń, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

+48 77 440 14 20

 

 

B2B OPTIMAL

System sprzedaży części zamiennych /  .NET

Qp24.de - sklep B2C z częściami zamiennymi

B2C QP24.de

System sprzedaży części zamiennych B2C (.NET)

Otmęt - Sklep z obuwiem Magento

OTMĘT

Sklep z obuwiem (Magento)

Oficjalny sklep internetowy Kawasaki w Polsce

Kawasakisklep.pl

Oficjalny sklep internetowy Kawasaki / Magento

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane