Rozwiązania Open Source | CMS, e-commerce, PIM, CRM| Agencja e-direct

Rozwiązania Open Source

Pracujemy z technologią open source od 2000 roku, dostarczając funkcjonalne rozwiązania e-commerce i e-community.

Praca z solidnymi, skalowalnymi platformami Drupal CMS i Magento Commerce, pozwala nam skupić się na naszych podstawowych umiejętnoścach projektowania, użyteczności i eCommerce. Wiemy w jaki sposób dostarczyć skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy i skoncentrować się na zwrocie z inwestycji.

Dwa z głównych założeń projektowych w e-direct to użyteczność i dostępność. Zasady te kierują decyzjami we wszystkich fazach projektu. Wykorzystujemy je jako podstawowe kryteria przy podejmowaniu decyzji projektowych.

e-direct rozumie, że to co jest konieczne dla innych, nie musi być koniecznie właśnie dla Ciebie. Dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich indywidualne potrzeby i zrealizować dopasowane, unikalne rozwiązania. 

Rozwój oprogramowania Drupal CMS

Drupal logo

Drupal zalicza się do najlepszych systemów zarządzania treścią, a brak związania opłatami licencyjnymi, czyni te rozwiązanie znacznie tańszym w utrzymaniu niż którykolwiek z jego konkurentów komercyjnych.

Dzięki Drupal CMS możemy korzystać z profesjonalnego i wielokrotnie nagradzanego systemu zarządzania treścią (Content Management System) o otwartym kodzie (open-source), który spełnia najwyższe oczekiwania. Nawet najbardziej kompleksowa obecność w Internecie może być profesjonalnie i skutecznie zbudowana, organizowana oraz utrzymywana przy jego pomocy.
 

Sprawdź nasze kompetencje

Rozwój oprogramowania Magento eCommerce

Magento logo

Dla osób poszukujących możliwości handlowych online, Magento Commerce jest idealnym rozwiązaniem Open Source. Magento oferuje szeroki zakres funkcjonalności, skalowalnia i łatwości w użyciu, przez co możliwości zazdroszczą najlepsze rozwiązania komercyjne.
 

Sprawdź nasze kompetencje

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane