Tworzenie stron i portali na Drupal CMS | Agencja e-direct
Rozwój oprogramowania CMS Drupal

Rozwój oprogramowania CMS Drupal

Drupal to sprawdzone rozwiązanie dla niewielkich serwisów i rozbudowanych portali internetowych. Pomożemy Ci je wdrożyć w Twojej organizacji.

Drupal - Open Source CMS

Agencja Drupal - usługi projektowania i integracji stron internetowych na Drupalu

Publikacja i organizacja treści na witrynie internetowej może kształtować zwycięstwo Twojej firmy. Nowe technologie informatyczne dają firmom przewagę nad konkurencją i pozwalają cieszyć się lepszymi aplikacjami i lepszą zawartością, a przez to lepszym odbiorem użytkowników.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego projektu witryny Drupal, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojej organizacji, czy też potrzebujesz pomocy w ulepszaniu i aktualizowaniu istniejącej już witryny Drupal, jesteśmy idealną agencją programistyczną dla Drupala.  W e-direct oferujemy szereg usług ułatwiających korzystanie z nowych narzędzi i systemów zarządzania treścią Drupal, aby wykorzystać pełny potencjał Twojego przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w projektowaniu i programowaniu stron internetowych w systemie Drupal i od dwóch dekad zapewniamy niezmiennie doskonałe wyniki, aby pomagać organizacjom zachwycać klientów, usprawniać ich działalność i rozwijać się. Przez ostatnie kilka lat przeszliśmy od tworzenia prostych stron na Drupalu do rozbudownych funkcjonalnych witryn internetowych, portali korporacyjnych i społecznościowych, intranetów i aplikacji. Przy wykorzystaniu Drupal CMS można zrobić właściwie wszystko.

Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w projektowaniu stron internetowych Drupal, aby pomóc dziesiątkom klientów w rozwoju ich witryny. Pracowaliśmy w różnych sektorach, od handlu elektronicznego i biznesu po organizacje charytatywne, co oznacza, że ​​możemy zapewnić, że nasze wysokiej jakości usługi projektowania stron internetowych Drupal zmaksymalizują wyniki i pomagą osiągnąć cele Twojej organizacji.

Od dostosowywania modułu Drupal po bieżące zarządzanie i wsparcie, nasze usługi tworzenia i projektowania stron internetowych Drupal spełnią wszystkie Twoje potrzeby.

Opowiedz na o swoim projekcie

lub zadzwoń +48 77 441 78 68, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

Czym jest Drupal?

Drupal to świetny system zarządzania treścią i framwork o otwartym kodzie, nadającym się do tworzenia aplikacji internetowych, rozwoju zaawansowanych i rozbudowanych serwisów i portali internetowych. Wysoce konfigurowalny system zarządzania treścią , szybko staje się najpopularniejszym wyborem dla aplikacji internetowych i tworzenia stron internetowych ze względu na jego zaawansowane funkcje i dużą społeczność, która go wspiera. Zaufały mu tysiące specjalistów IT (IBM, Cup Gemini), przedsiębiorców i organizacji na całym świecie (IBM, MTV, SONY itp,). Działa na nim ponad milion stron internetowych, w tym strony głównych organizacji, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne i Uniwersytet Stanforda.

Drupal odgrywa zasadniczą rolę w tworzeniu skutecznych prywatnych i biznesowych stron internetowych, witryn e-commerce, serwisów społecznościowych, intranetów i wielu innych rozwiązań.

Za co kochamy Drupala

Drupal bardzo dobrze sprawdza się w przypadku małych witryn, ale doskonale sprawdza się również w przypadku większych projektów, gdy wymagana jest bardziej złożona funkcjonalność. Dzięki systemowi modułów, funkcje można ze sobą łączyć w celu tworzenia aplikacji i stron internetowych na zamówienie. Ta modułowa natura zmniejsza ilość niestandardowego kodu, który należy napisać, zapewniając większą funkcjonalność w krótszym czasie i przy niższych kosztach.

Niebo jest granicą

Oprócz tego, że jest świetnym systemem zarządzania treścią, Drupal zapewnia niemal nieograniczone możliwości dostosowywania. To sprawia, że ​​jest to idealny wybór do tworzenia zaawansowanych, niezawodnych aplikacji internetowych, które rosną i rozwijają się zgodnie z wymaganiami Twojej firmy. Licencjonowanie open source Drupala oznacza brak kosztownych opłat licencyjnych i uzależnienia od dostawców.

Co sprawia, że ​​Drupal jest najlepszym wyborem dla mojego projektu?

Po wyjęciu z pudełka Drupal jest więcej niż platformą do zarządzania treścią — wysoce rozszerzalnym frameworkiem, który zapewnia solidną podstawę dla większej liczby witryn korporacyjnych i złożonych projektów. 

Drupal nadaje się do projektów internetowych, które mają:

 • Integracje, takie jak zewnętrzne bazy danych i systemy zarządzania informacją. Z Drupalem złożone integracje są łatwiejsze do zbudowania, bardziej niezawodne i lepiej skalowalne. 
 • Duże bazy użytkowników, w których wymagane jest logowanie i szczegółowe poziomy kontroli dostępu do treści. Drupal zawsze był najlepszy w swojej klasie, jeśli chodzi o kontrolę użytkowników.
 • Funkcjonalność na zamówienie. Obecnie istnieje wiele technologii i frameworków, które pozwalają na łatwe budowanie aplikacji internetowych, ale Drupal może trzymać głowę w górze, jeśli chodzi o złożone, funkcjonalne strony internetowe, zwłaszcza jeśli witryna korzysta z niektórych innych głównych zalet z tej listy. 
 • Duże i złożone potrzeby w zakresie treści, takie jak platforma wydawnicza lub katalog kursów uniwersyteckich. Potężna taksonomia Drupala, w połączeniu z jego skalowalnością i kontrolą użytkownika, sprawia, że ​​duże i złożone witryny z treścią są łatwe w zarządzaniu.

Usługi dla Drupala

Jak możemy pomóc Twojej firmie odnieść sukces z Drupal CMS?

Zaczynamy od uważnej analizy celów biznesowych, potrzeb i priorytetów. Ciężko pracujemy aby znaleźć rozwiązania skuteczne i niestandardowe. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w rozwoju serwisów internetowych na Drupal CMS, dostosowywaniu do indywidualnych potrzeb, jak również wiedzę i doświadczenie z wielu innych aplikacji. Nie tylko dostosujemy Drupal'a dla Ciebie, ale stworzymy rozwiązanie, które naprawdę działa i idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

 • Rozwój Drupala

  Od 2007 roku dostarczyliśmy ponad 200 stron internetowych z wykorzystaniem Drupala. Możemy zbudować dla Ciebie potężną i innowacyjną platformę cyfrową, a także możemy wesprzeć i ułatwić migrację Twojej witryny do innej wersji Drupala, niezależnie od tego, czy jest to Drupal 6, 7 czy 8.

 • Doradztwo Drupalowe

  Nasi eksperci ds. Drupala posiadają ogromną wiedzę, którą możemy się z Tobą podzielić na temat tej platformy. Współpracując z Twoim zespołem, zapewnimy Ci maksymalne wykorzystanie możliwości Drupala pod każdym względem.

 • Konserwacja Drupala

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w programowaniu, dostrajaniu wydajności, zapytaniach do bazy danych czy architekturze CMS, możemy Ci pomóc. Nasze pakiety serwisowe Drupal zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci potrzebną pomoc, gdy tylko jej potrzebujesz.

 • Wsparcie i hosting dla Drupala

  Możemy pomóc w regularnych zadaniach pomocy technicznej, poprawkach błędów, aktualizacjach zabezpieczeń, migracjach, problemach z treścią i zarządzaniu serwerem WWW. Bez względu na Twoje potrzeby, nasze umowy dotyczące poziomu usług są ścisłe i za każdym razem zapewnią Ci szybkie i bezproblemowe wsparcie. Zarządzamy platformami cyfrowymi każdej wielkości. Oceniamy potrzeby Twojej firmy, niezależnie od tego, czy są one związane z bezpieczeństwem, lokalizacją geograficzną, skalowalnością czy wydajnością, i rekomendujemy odpowiedniego partnera hostingowego za pośrednictwem firmy, której ufamy.

Wykorzystując Drupal'a, kompetencje zespółu e-direct obejmują:
 • Projektowanie doświadczenia użytkownika UX (User Experience),
 • Architektura informacji,
 • Architektura strony i dobór modułów,
 • Rozwój motywu,
 • Projektowanie niestandardowych modułów Drupala,
 • Integracja z usługami stron trzecich, takimi jak uwierzytelnianie użytkowników czy systemy płatności,
 • SEO dla Drupala,
 • Strojenie wydajności Drupala,
 • Recenzje kodu Drupala i wdrożenia,
 • Aktualizacji oprogramowania Drupal,
 • Budowanie stabilnych i bezpiecznych aplikacji internetowych,
 • Migrację danych ze starszych wersji systemu Drupal lub innych systemów,
 • Wysoko dostępny hosting zarządzany,

... i wiele więcej!

Wierzymy we współpracę

Wiemy, że udany projekt strony internetowej opiera się na doskonałej pracy zespołowej, a nasze procesy opierają się na współpracy, komunikacji oraz wyznaczaniu jasnych celów i oczekiwań. Korzystamy z platform współpracy projektowej i regularnej komunikacji poprzez spotkania wirtualne lub twarzą w twarz, aby cały zespół projektowy – łącznie z Tobą – zawsze dokładnie wiedział, co się dzieje.

Aktualizacja do Drupal 9 z wersji wycofanych ze wspracia

Masz witrynę Drupal 7 lub Drupal 8, która wymaga aktualizacji?
Pomożemy Ci zaktualizować system do najnowszej wersji Drupal 9.
Skonatktuj się z nami aby otrzymać szczegółowe informacje na temat aktualizacji Drupala 7 do Drupala 8 lub Drupala 9.

Jeśli szukasz szybkiego rozwoju, a jednocześnie jesteś najlepszy na świecie w tym co robisz, jesteś pełen pasji, energii i śmiałości lub jesteś kapitanem branży wiodącej lub poważnie ambitnej firmy lub marki - skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane