Drupal CMS - Projektowanie i tworzenie stron i portali | Agencja e-direct
CMS Drupal agencja E-direct - strony internetowe, Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rozwój oprogramowania CMS Drupal

Drupal to sprawdzone rozwiązanie dla niewielkich serwisów i rozbudowanych portali internetowych. Pomożemy Ci je wdrożyć w Twojej organizacji.

Drupal Agencja. Projektowanie, tworzenie stron i portali na Drupal CMS

Projektujemy serwisy internetowe w oparciu o CMS Drupal. Tworzymy dedykowane moduły, zapewniamy hosting, wsparcie techniczne i wiele więcej.

Jesteśmy idealną agencją do współpracy przy każdym projekcie Drupala - ekspertami w zakresie systemów zarządzania treścią, z doświadczeniem w kreatywnym projektowaniu, umiejętnościami technicznymi i skupieni na ciągłym doskonaleniu się.

Tworzymy zespół projektantów, specjalistów od e-marketingu, project managerów oraz programistów i administratorów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu bogatych w funkcje, małych i dużych witryn internetowych opartych na CMS Drupal, które spełnią dokładnie Twoje wymagania. 

Twoich użytkowników umieszczamy zawsze w centrum każdego projektu, zapewniając, że tworzymy doświadczenia rezonujące z Twoimi użytkownikami, napędzają ich zaangażowanie i pozwalające osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego projektu strony na CMS Drupal, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojej organizacji, czy też potrzebujesz pomocy w ulepszaniu i aktualizowaniu istniejącej już witryny Drupal, jesteśmy idealną agencją programistyczną dla Drupala.  W e-direct oferujemy szereg usług ułatwiających korzystanie z nowych narzędzi i systemów zarządzania treścią Drupal, aby wykorzystać pełny potencjał Twojego przedsiębiorstwa.

Usługi agencji Drupal

Mamy duże doświadczenie w pracy nad wysokiej klasy systemami Drupal, w tym Drupal Commerce, tworzeniem modułów, udziałem w społeczności i szkoleniami z tematyki Drupal CMS. Mieliśmy przyjemność tworzyć strony dla znanych marek, firm świadczących usługi finansowe, lokalnych i krajowych urzędów, firm technologicznych i nie tylko.

Możemy zapewnić Ci piękną witrynę, która jest szybka, bezpieczna i dostępna, ale możemy również pomóc Ci zwiększyć świadomość, zwiększyć ruch i zyskać potencjalnych klientów.

Strategia i badania

 • Warsztaty

  Naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od wstępnej konsultacji. Usiądziemy z Tobą, aby zrozumieć Twoją najnowszą historię związaną z obecnością w internecie i dowiemy się  jakie są Twoje cele biznesowe. Chcemy wiedzieć, kim są Twoi klienci, skąd pochodzą, co się dla Ciebie sprawdziło, a co nie i co chcesz osiągnąć. Będzie to podstawą naszych strategicznych rekomendacji.

 • Strategia

  Większość ludzi myśli, że projektowanie stron internetowych polega tylko na projektowaniu graficznym, a tak wcale nie jest. Zaczynamy od Twojej marki, odbiorców i Twoich celów. Przeprowadzamy wywiady z Twoimi wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami. Razem z Tobą zbadamy potrzeby Twoich użytkowników, a następnie znajdziemy sposoby jak najlepiej im służyć. 

 • Audyt widoczności

  Przeprowadzimy wstępną analizę widoczności Twojej strony w odpowiednich kanałach marketingowych, aby zrozumieć i porównać obecną pozycję Twojej strony z pożądanymi obszarami zainteresowania Twojej firmy.

 • Audyt techniczny

  Zajrzyj pod maskę Twojego Drupala, aby zobaczyć, jak dobrze jest skonfigurowany, załatany i ogólnie jak działa działa Twoja strona.

Rozwój i integracja drupala

 • Tworzenie niestandardowych modułów

  Gotujesz coś wyjątkowego? Nasi doświadczeni programiści pomogą Ci stworzyć dodatkowe moduły, czyli nowe funkcjonalności dla Twojej strony, które mogą robić prawie wszystko. A wszystko czego Ty potrzebujesz to sen.

 • E-commerce

  Od początku naszej działalności jako firma zajmująca się tworzeniem stron na Drupalu, pracowaliśmy nad wieloma witrynami e-commerce na CMS Drupal. Nie tylko możemy pomóc Ci szybko i skutecznie stworzyć Twój sklep e-commerce, ale możemy również obsłużyć wszelkie integracje stron trzecich, z których zamierzasz korzystać.

 • Integracje API innych firm

  Drupal jest popularny ze względu na dobre łączenie się z narzędziami innych firm. Z Drupalem możliwości wydają się niemal nieograniczone. Niech nasza wiedza na temat CMS Drupal pomoże Ci rozpocząć integrację - nasze doświadczenie sprawia, że ​​praca będzie szybka i łatwa.

Projektowanie i UX

Nasz zespół projektantów UX współpracuje z naszymi architektami rozwiązań i programistami Drupal, aby tworzyć intuicyjne i łatwe w użyciu strony internetowe i aplikacje. 

 • Projekty graficzne

  Stworzymy unikalne i zgodne z najnowszymi trendami w UX design, projekty graficzne Twoje strony.

 • Projektowanie stron

  Przez lata współpracowaliśmy z setkami klientów, aby pomóc ich markom wyróżnić się w sieci. Wspólnie z Tobą stworzymy projekty graficzne, który będą odzwierciedlał Twoją markę, będą przejrzyste, łatwe w użyciu i pobudzą do działania (sprzedaż, leady, darowizny). Efektywne projektowanie stron internetowych to coś więcej niż oszałamiająco wyglądająca witryna, to przede wszystkim świetne wyniki.

 • Projektowanie aplikacji 

  Zbudujemy wyjątkowe, dedykowane oprogramowanie dla Twojej firmy w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 • Projektowanie i tworzenie motywów

  Nasz zespół ekspertów składający się z projektantów UI/UX i programistów Drupal, programistów front-end może współpracować, aby stworzyć spersonalizowaną, bezproblemową stronę internetową dla Twoich użytkowników. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia fantastycznych doświadczeń użytkowników, które pomogą Ci zwiększyć konwersje.

Marketing internetowy

 • Profesjonalne pozycjonowanie stron (SEO)

  Pozycjonowanie to pozycja obowiązkowa. Posiadamy dedykowany zespół ekspertów ds. SEO, którzy przeprowadzają audyty SEO  i mogą zwiększyć wydajność SEO we wszystkich globalnych wyszukiwarkach. A dzięki doświadczeniu w marketingu internetowym możemy zoptymalizować ścieżkę Twojej witryny, aby uzyskać większy ruch i zwiększyć ilość konwersji.

  Wiemy, co wpływa na wyniki, jeśli chodzi o optymalizację i pozycjonowanie stron dla wyszukiwarek – a nasi specjaliści SEO wiedzą, że to się liczy. Nasze strategie SEO skupiają się na zapewnieniu jak najszybszego wzrostu w obszarach Twojej witryny, które przyniosą korzyści Twojemu bilansowi. Uwielbiamy widzieć wyniki.

 • Reklamy PPC

  Reklama PPC (Pay Per Click) może natychmiast zapewnić widoczność i ruch na Twojej witrynie. Dzięki reklamie masz pełną kontrolę nad tym, kiedy i gdzie pojawiają się Twoje reklamy, kto je widzi i ile na nie wydajesz. Posiadamy także certyfikat Google Partners.

 • Content marketing

  Zabójcze treści powinny znajdować się w centrum każdej strategii marketingu internetowego. Od blogów i vlogów, postów w mediach społecznościowych i podcastów po PR, oficjalne dokumenty i strony docelowe; marketing treści może zwiększyć nie tylko sprzedaż, ale także świadomość marki, lojalność, zasięg i interakcje.

 • Audyty SEO dla Drupala

  Nasi eksperci agencji zapewnią dogłębny audyt techniczny SEO , który wskaże problemy i obszary wymagające poprawy. Nasze rekomendacje będą obejmować najlepsze praktyki organicznego SEO, słowa kluczowe, wskaźniki wydajności i strategiczne ulepszenia, które nasi analitycy będą w stanie zapewnić dzięki wieloletniemu doświadczeniu w optymalizacji wyszukiwarek.

Hosting, wsparcie

Szybkie, dobre wsparcie i konserwacja nie są tak łatwe do znalezienia. Nasze usługi wsparcia dla Drupal CMS pomagają organizacjom w bezawaryjnym utrzymaniu 24/7 i w razie potrzeby, ulepszaniu ich witryn i aplikacji Drupal.

 • Wsparcie i utrzymanie strony

  Praca nie kończy się wraz z uruchomieniem strony: jesteśmy pod ręką, aby wspierać Ciebie i witrynę, aktualizując ją i dostarczając Ci informacje marketingowe w formacie cyfrowym, których potrzebujesz do podejmowania decyzji.

 • Dedykowany hosting

  Zapewniamy bezpieczną i niezawodną usługę hostingu i z kopiami zapasowymi danych. Nasze środowisko hostingowe zapewnia szybką i profesjonalną obsługę. Jeśli coś stanie się z Twoją witryną, możemy ją szybko przywrócić przy minimalnym wysiłku. 

 • Aktualizacje bezpieczeństwa i aktualizacje

  Zapewnienie najnowszych poprawek bezpieczeństwa i zapewnienie płynnego działania

 • Migracja z wersji Drupal 7 i 8 do 9

  Niezależnie od tego, czy chcesz przeprowadzić migrację swojej strony z poprzedniej wersji Drupala do najnowszej, czy z innego CMS na Drupala, możemy Ci pomóc. Nasi programiści pracują nad Drupalem od wersji 4.x i wykonujemy wystarczająco dużo migracji, aby zbudować własne niestandardowe aplikacje przyspieszające ten proces.

 • Optymalizacja wydajności

Jak to robimy?

Nasz proces rozwoju Drupala

 • Pomoc
 • Plan
 • Projektowanie
 • Budowa
 • Beta
 • Wdrożenie

Dlaczego my?

 • Eksperci

  Mamy duże doświadczenie w pracy na systemach Drupal. Nasz zespół jest w doświadczony w Drupalu, co pozwala nam działać wydajnie i efektywnie kosztowo jako programiści

 • Pomysły

  Dodajemy więcej niż typowa Drupal agencja. Dostarczamy pomysły i strategię, aby osiągnąć Twoje cele.

 • Wsparcie

  Po uruchomieniu strona internetowa ma długie życie. Będziemy z Tobą po wdrożeniu, zapewniając pełne wsparcie dla Twojej całej witryny.

Dlaczego warto współpracować z E-direct

 • Zwinna metodologia
 • Kompleksowe rozwiązania
 • Doświadczeni programiści
 • 20 lat doświadczenia z systemem Drupal
 • Atrakcyjne stawki
 • Gwarantowana jakość
 • Sprawne metody realizacji
 • Pełna obsługa i zakres usług

Opowiedz nam o swoim projekcie

lub zadzwoń +48 774 401 420, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

Co to jest drupal?

Drupal to oprogramowanie do zarządzania treścią. Służy do tworzenia stron, portali informacyjnych i aplikacji, z których korzystasz na co dzień. To w pełni funkcjonalny, elastyczny i modułowy, system CMS open source opracowany i utrzymywany przez społeczność ponad 700 000 programistów na całym świecie. 

Drupal posiada świetne standardowe funkcje, takie jak łatwe tworzenie treści, niezawodną wydajność i doskonałe zabezpieczenia. Można go dopasować do własnych potrzeb, rozszerzać za pomocą wielu tysięcy dodatkowych modułów. Został zaprojektowany by ułatwiać samodzielne zarządzenie i aktualizację treści na stronach internetowych.

Dlaczego właśnie Drupal?

Za co kochamy Drupala

 • Otwarty kod bez opłat licencyjnych

  Darmowy CMS – Inwestuj w wartość, a nie w licencje.

  Otwarty charakter Drupala oznacza również brak opłat licencyjnych i tantiem, które należy uiszczać, co pomaga obniżyć koszty związane ze środowiskiem programistycznym – i umożliwia skierowanie budżetu na zwiększenie wartości dla użytkowników i firmy.

  Darmowy CMS – Inwestuj w wartość, a nie w licencje.

  Otwarty charakter Drupala oznacza również brak opłat licencyjnych i tantiem, które należy uiszczać, co pomaga obniżyć koszty związane ze środowiskiem programistycznym – i umożliwia skierowanie budżetu na zwiększenie wartości dla użytkowników i firmy.

 • Wszechstronny

  Zbuduj cały cyfrowy ekosystem.

  Nie musisz polegać tylko na modułach Drupala, aby stworzyć swoje rozwiązanie. System można rozbudować również poprzez integrację z usługami zewnętrznymi i innymi aplikacjami w Twoim ekosystemie, takimi jak CRM, ERP i innymi krytycznymi systemami biznesowymi – otwierając możliwości i zapewniając bezproblemową asymilację z istniejącą infrastrukturą.

 • Elastyczny

  Elastyczność bez poświęcania wydajności

  Dzięki oddzieleniu treści od ich dostarczania masz kontrolę nad tym, jak dokładnie wyglądają i działają, a także możesz zoptymalizować ich prezentację, aby pasowała do szerokiej gamy różnych platform, kanałów i urządzeń. Daje to również programistom front-end większą swobodę w sposobie tworzenia witryn i aplikacji internetowych — umożliwiając im korzystanie z bibliotek i platform, takich jak Angular i React, w celu szybkiego tworzenia doskonałych doświadczeń.

 • Przyjazny dla SEO

  Łatwa optymalizacja stron pod kątem SEO

  Możemy łatwo optymalizować strony, dzięki wbudowanym funkcjom, takim jak zaawansowana kontrola poprawnych adresów URL, buforowaniu aby strony na Drupalu ładowały się błyskawicznie, lekkim znacznikom zgodnym z W3C, pełną kontrolą nad tytułami stron i treściami meta, automatycznemu łączeniu kontekstowemu a to tylko kilka z nich. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to wsparcie w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i błyskawicznie będziesz konkurować się w wynikach wyszukiwania!

 • Bezpieczny

  System zarządzania treścią, któremu możesz zaufać.

  Dojrzały i zaprojektowany z myślą o solidnych zabezpieczeniach, możesz zaufać Drupalowi, który poradzi sobie nawet z najbardziej krytycznymi witrynami i aplikacjami.

  Dedykowany zespół ds. bezpieczeństwa stale monitoruje potencjalne zagrożenia i reaguje na nie — regularnie publikując poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń do podstawowego systemu CMS, aby pomóc zredukować bieżące koszty utrzymania i wsparcia — podczas gdy ogromna globalna społeczność deweloperów zapewnia, że cały kod spełnia rygorystyczne standardy jakości dodatkowo minimalizując ryzyko wystąpienia luk bezpieczeństwa.

 • Łatwa modułowa rozbudowa

  Zamieszaj i dopasuj do swoich potrzeb.

  Koncentracja Drupala na modułowości zapewnia Ci funkcjonalność, której potrzebujesz, w kombinacji, której potrzebujesz. Dzięki tysiącom różnych dostępnych modułów ulepszających i rozszerzających podstawową funkcjonalność systemu, jedynym prawdziwym ograniczeniem tego, czym może być Twoje cyfrowe doświadczenie, jest Twoja wyobraźnia

 • Obsługa wielu witryn

  Na Drupalu możesz uruchomić wiele stron internetowych na jednej instalacji Drupala, co może dać duże korzyści dla organizacji, które posiadają wiele domen, za pośrednictwem których chcą publikować treści.

 • Wielojęzyczność

  Jeśli chcesz, aby Twoja strona dotarła do jak najszerszego grona odbiorców, prędzej czy później będziesz musiał rozważyć możliwość obsługi wielu języków. Drupal to jeden z najlepszych dostępnych wyborów a odpowiednio skonfigurowany, zapewni bezproblemową obsługę wielu języków zarówno administratorom, odwiedzającym witrynę internetową, jak i wyszukiwarkom!

 • Wysoka wydajność

  Drupal można skonfigurować i zoptymalizować pod kątem wysokiej wydajności podczas obsługi dużego ruchu, przetwarzania danych i treści wymagających dużej przepustowości. Pomożemy Ci zrozumieć Twoje wymagania dotyczące wydajności i zapewnimy optymalne środowisko (systemy, serwery, pamięci podręcznej, bazy danych i PHP, które obsługują Twoją konfigurację Drupala).

Dla kogo jest Drupal?

Przedsiębiorstwa

Drupal jest prawdopodobnie najpotężniejszym narzędziem typu open source do tworzenia złożonych, wydajnych witryn i aplikacji dla przedsiębiorstw. Przystępny, łatwy do wdrożenia i szybki do aktualizacji, zasługuje na swoją dwudziestoletnią reputację jako wysoce bezpieczna, solidna platforma programistyczna. Zwinny rozwój, stabilność i kontrola wersji to tylko kilka przydatnych funkcji korporacyjnych, które sprawiają, że praca z Drupalem jest tak przyjemna.

Startupy

Drupal to idealne rozwiązanie dla startupów. W rzeczywistości jest używany przez niektóre z najbardziej udanych startupów w USA, w tym AdRoll, SendGrid i Aeria Games. Lean framework, który dostarcza Drupal, oparty na Symfony, zapewnia zwinny proces rozwoju, z którego możesz szybko skalować i uzyskiwać szybkie wyniki.

Mały biznes

Drupal to doskonałe narzędzie dla małych firm, umożliwia łatwe, ale profesjonalne zarządzanie treściami online. Budowanie silnej obecności cyfrowej jest kluczowym elementem sukcesu w 2019 r., a trend ten będzie się z czasem umacniał. Tak wiele badań to potwierdza. Jako ekspercka agencja Drupal, Cocoon może znacznie poprawić Twoją grę na Drupalu.

Rząd

Tysiące organizacji rządowych i państwowych wykorzystuje Drupala do obsługi swoich witryn i aplikacji na całym świecie. CMS jest dobrze znany ze swojej solidnej reputacji w zastosowaniach rządowych, a jego szeroka dostępność funkcji, bezpieczeństwo i elastyczność nie mają sobie równych w tym zakresie.

Edukacja

Niektóre z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych na świecie zasilają swoje interaktywne strony internetowe za pomocą Drupala. Niezależnie od tego, czy są to instytucje państwowe, czy finansowane ze środków prywatnych, instytucje edukacyjne wykorzystują Drupala ze względu na jego moc, stabilność i zdolność adaptacji. Dostępność Drupala sprawia, że ​​jest on szczególnie atrakcyjny dla organizacji edukacyjnych, niezależnie od ich wielkości. W przypadku szkół wyższych, uniwersytetów i zarządzania nauczaniem Drupal jest często wybieranym systemem CMS.

Organizacje non-profit

Organizacje charytatywne i organizacje non-profit wykorzystują Drupala do wspierania swojej cyfrowej obecności na całym świecie. Nic dziwnego, dlaczego. Jako najlepszy system zarządzania treścią o otwartym kodzie źródłowym, Drupal sprawia, że ​​tworzenie złożonych stron internetowych i aplikacji jest zarówno dostępne, jak i możliwe do zainwestowania dla organizacji non-profit o dowolnej skali.

Kto używa Drupala?

Niektóre z najbardziej wpływowych firm, korporacji i organizacji na świecie prowadzą swoje strony internetowe za pomocą Drupala: General Electric, eBay, The Economist itp. Jednak spora liczba firm korzystających z tego systemu może być niespodzianką; udowadniając jego niezawodność w tworzeniu potężnych i godnych uwagi witryn. Sprawdziliśmy dla Ciebie internet, aby przedstawić naszą listę najlepszych według nas stron Drupal.

Strony internetowe na Drupalu:

Nasze technologie

 • HTML5, 
 • CSS3, 
 • Javascript, 
 • React JS, 
 • Vue JS, 
 • Angluar JS

Drupal dla organizacji charytatywnych

E-direct z dumą świadczy usługi różnym organizacjom charytatywnym i non-profit po specjalnie obniżonych cenach.

Obecnie współpracujemy z wieloma dużymi organizacjami charytatywnymi, organizacjami non-profit i organizacjami pozarządowymi, zarówno w Polsce, jak i za granicą, zapewniając stałe wsparcie i rozwój, usługi hostingowe i bezpieczeństwa. Ściśle współpracujemy z organizacjami, pomagając i doradzając w zakresie ogólnej strategii i możliwości cyfrowych, a także dostarczając naszą praktyczną wiedzę fachową.

Przygotuj się na Drupala 9

Dla organizacji, które już używają Drupala do obsługi swojej platformy cyfrowej, ważne jest, aby przygotować się na Drupala 9, zanim wsparcie dla Drupala 7 zostanie zakończone w listopadzie 2023 roku. Solidny plan migracji Drupala zapewni, że Twoja obecna platforma będzie zoptymalizowana przed aktualizacją do Drupala 9 i złagodzić wszelkie ryzyka związane z zależnościami, modułami stron trzecich i długiem technologicznym.

Uzyskaj Bezpłatną Konsultację Już Teraz!

Opowiedz nam o swoim projekcie

lub zadzwoń +48 774 401 420, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.

Euro-Sportring - zaawansowana strona CMS Drupal

EURO-SPORTRING

Strona wizerunkowo - produktowa / CMS Drupal

TAURON Wydobycie - aplikacja wspomagająca ocenę ryzyka

TAURON Wydobycie

Aplikacja wspomagająca ocenę ryzyka /  CMS Drupal

MASITA Professional Network - CMS Drupal

MASITA Professional

Branżowy portal społecznościowy / CMS Drupal

NOVUM Developer - strona wizerunkowa CMS Drupal

NOVUM Developer

Strona wizerunkowo - produktowa / CMS Drupal

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane