Usługi Wsparcia i utrzymania dla e-commerce | E-direct

Wsparcie i utrzymanie e-commerce

e-direct oferuje Klientom możliwość współpracy i skorzystania z umiejętności zespołu ekspertów technicznych i biznesowych.

Wejście w partnerstwo z e-direct zapewnia niezawodność i skalowalność.

Możesz usiąść i zrelaksować się podczas poszerzenia swojej obecności w sieci Internet poprzez: zarządzany hosting, cloud computing, marketing i zarządzanie bezpieczeństwem oraz analitykę marketingu i odwiedzin.

 • Obsługa klienta
  Po uruchomieniu strony internetowej i zakończeniu początkowego rozruchu, konsultanci e-direct nieustannie wspierają swoich klientów poprzez Dział Obsługi Klienta. Obsługa klienta składa się techników, którzy pomagają w dalszym rozwoju witryny.
 • Zarządzany Hosting
  e-direct oferuje zarządzany hosting oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów i ich wymagań online. Obejmują one zarówno Linux i Microsoft dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i aplikacje sieciowe o znaczeniu krytycznym. Nasze środowiska hostingu systemów Linux i Windows są zarządzane przez doświadczonych specjalistów, którzy zostali przeszkoleni w zakresie najbardziej wymagającej infrastruktury, od transmisji na żądanie, transmisji na żywo, do internetowych portali społecznościowych realizujących setki tysięcy odsłon na dzień. Zarządzany hosting, dla naszych klientów, oznacza spokój. Możemy utrzymywać infrastrukturę, monitorować i pielęgnować Twoją witrynę internetową w środowisku technologicznym, jednego z największych i najbardziej niezawodnych centrów danych. Nasi pracownicy mogą być oddelegowani do indywidualnej obsługi w celu zapewnienia spersonalizowanego wsparcia i natychmiastowej uwagi.
 • Zarządzanie bezpieczeństwem
  W dzisiejszym świecie hakerów i botów, nigdy nie można być wystarczająco bezpiecznym. W e-direct, traktujemy kwestie ochrony bardzo poważnie. Aktualizacje zapory ogniowej i aplikacji/OS są strategicznie zaimplementowane w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska dla naszych klientów i ich użytkowników.
 • Marketing Online / Web Analytics
  Marketing online nie powinien być "musztardą po obiedzie" i w e-direct tym nie jest. Omawiamy możliwości marketingu w Internecie (np. marketing w wyszukiwarkach, powiązanie treści, itp.) w fazie planowania strategicznego. Projektanci interakcji również optymalizują Twoją witrynę do marketingu w wyszukiwarkach już podczas kodowania. Zwracają uwagę na te elementy, które na każdym etapie rozwoju serwisu umożliwiają witrynie, osiągnąć znaczenie w wyszukiwarkach i potencjał konwersji.
Twoje zgłoszenie jest przetwarzane