Usługi dla e-commerce - Technologia i Marketing | Agencja E-direct24
Agencja Interaktywna e-direct - usługi dla e-commerce

Strategia 
Kreacja 
Technologia 
Marketing

  • Kompleksowe usługi e-commerce 360°

Jesteśmy zespołem projektantów, specjalistów od e-commerce i marketingu, SEO, SEM oraz programistów i administratorów. Podobny poziom integracji trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Realizowane przez nas działania charakteryzuje kompleksowe podejście, nastawione na zapewnienie naszym klientom realizacji ich celów biznesowych oraz zadowalającego zwrotu z poczynionych inwestycji.

Powierzone zadania realizujemy wykorzystując pełen potencjał wiedzy i kreatywności naszych pracowników, mediów elektronicznych i najnowszych technologii dostępnych na rynku.

Opracowanie strategii

Opracowanie strategii

W e-direct poświęcamy dużo czasu dążąc do zrozumienia Twoich potrzeb i co ważniejsze, potrzeb Twoich klientów, aby stworzyć spójny plan obecności w sieci, który pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję.

Rozwiązania open source

Open Source

Praca ze skalowalnymi platformami Drupal CMS i Magento Commerce pozwala nam skupić się na naszych umiejętnoścach projektowania, użyteczności i ecommerce. Wiemy w jaki sposób dostarczać skuteczne rozwiązania abyś mógł skoncentrować się na zwrocie z inwestycji.

Wsparcie i utrzymanie

Wsparcie i utrzymanie

Partnerstwo z e-direct zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo. Możesz zrelaksować się podczas poszerzenia swojej obecności w Internecie poprzez: zarządzany hosting, cloud computing, marketing, zarządzanie bezpieczeństwem.

Jak wygląda nasz proces prac nad projektem?

Zastanawiasz się jak będziemy pracować nad Twoim projektem? Dlaczego niektóre na pozór niezrozumiałe działania są wymagane do pomyślnego wdrożenia? Nasz proces projektowania i rozwoju stron internetowych wynika z wypracowanej, wykorzystującej bogate doświadczenia metodologi, która pomoże Ci osiągnąć trwały sukces.

 

Poznaj nasz proces

Jak wygląda nasz proces prac nad projektem?
Twoje zgłoszenie jest przetwarzane