O nas - Interaktywna Agencja e-direct
Zespół kreatywnych specjalistów

Zespół kreatywnych specjalistów

e-direct to zespół kreatywnych specjalistów w zakresie projektowania, budowania i wdrażania projektów interaktywnych oraz kompleksowej obsłudze firm i marek w zakresie marketingu internetowego.

O nas

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości i rozwiązań jakie znajdują zastosowanie w Internecie.

Czym się zajmujemy?

Ze względu na rozbudowany wachlarz oferowanych usług, podzielilismy się na dwa ściśle współpracujące ze sobą działy:

e-direct ebusiness solution

Dział prowadzący projekty informatyczne z zakresu wdrażania i rozwijania systemów e-commerce, optymalizacji procesów biznesowych. Swoje zadania realizuje w oparciu o rozwiązania OpenSource (CMS Drupal, Magento, Alfresco, PrestaShop) oraz Java Sun Microsystems (J2SE, J2EE). Oferuje rozwiązania i usługi:

 • Portale korporacyjne / intranety,
 • Portale społecznościowe,
 • Zaawansowane serwisy WWW,
 • Aplikacje dedykowane,
 • Rozwiązania e-commerce, sklepy internetowe B2C i systemy B2B,
 • Systemy zarządzania treścią CMS,
 • Hosting i kolokacja serwerów,
e-direct interactive solutons

Dział zajmujący się projektowaniem strategii komunikacji marketingowej w Internecie. e-direct IS oferuje kompleksowe usługi projektowania i realizacji profesjonalnych kampanii reklamowych w sieci, doradztwo w zakresie marketingu internetowego, a także tworzenie serwisów WWW, tj:

 • Marketing przy wykorzystaniu narzędzi i mediów interaktywnych,
 • Audyty i strategie e-marketingowe,
 • Kreacja e-marketingowa,
 • Prezentacje multimedialne,
 • Reklama ATL oraz BTL,
 • Monitoring mediów i konkurencji,

Dlaczego e-direct

Realizowane przez nas działania charakteryzuje kompleksowe podejście, nastawione na zapewnienie naszym klientom realizacji ich celów biznesowych i zadowalającego zwrotu z poczynionych inwestycji. Zadania te realizujemy wykorzystując pełen potencjał wiedzy i kreatywności naszych pracowników, mediów elektronicznych i najnowszych technologii dostępnych na rynku.

Metodologia Agile

Śledzimy rozwój zwinnych (ang. agile) metodologii wytwarzania oprogramowania. Są to nowoczesne metody, które ewoluowały wraz z technologiami internetowymi i szczególnie dobrze sprawdzają się w realizcji projektów internetowych. 

Expert Developers

W skład zespołu e-direct wchodzą  specjaliści z wielu dziedzin programowania, posiadający ekspercką wiedzę popartą certyfikatami, oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzięki systematycznym szkoleniom, które umożliwiają im poznawanie najnowszych technologii i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, mogą oni zapewnić najwyższą jakość i niezawodność tworzonego przez nasza firmę oprogramowania.

Gwarancja jakości

Do wszystkich rozwijanych aplikacji oferujemy gwarancję "bez wad". Jeśli wykryte zostaną jakakolwiek wady, usuniemy je za darmo.

Zadowoloni Klienci

Obsługujemy kilkudziesięciu aktywnych Klientów, dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, z których większość współpracuje z nami kolejne lata z rzędu.

Prototypowanie - realizacja projektu wolna od ryzyka

Aby jeszcze lepiej poznać potrzeby naszych klientów i w pełni wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, zamiast długich i skomplikowanych specyfikacji technicznych, oferujemy klientom tworzenie prototypów oprogramowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może zapoznać się z oprogramowaniem już we wczesnej fazie realizacji projektu, przez co łatwiej będzie mu określić i doprecyzować swoje oczekiwania.

Innowacje

Pomagamy naszym klientom tworzenie innowacyjnych rozwiązań interaktywnych. Nasz zespół doświadczonych menedżerów produktu i analityków biznesowych może wnieść pomysły dotyczące funkcji i możliwości oprogramowania i zapewnia, że oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika i łatwe w użyciu.

15 lat doświadczenia

Nasza historia rozpoczęła się w 2000 roku, wraz z początkami komercyjnego wykorzystania Internetu w Polsce i od tego czasu wykonaliśmy setki projektów internetowych. Zaczynaliśmy od projektowania korporacyjnych serwisów WWW. Wraz z ewolucją rynku i możliwościami jakie daje globalna sieć, wciąż poszerzamy i doskonalimy naszą ofertę.

Wygoda współpracy

 • Nasi przedstawiciele są dla klientów, aby ich wspomagać i usprawniać komunikację.
 • Nasze godziny pracy dostosowujemy do potrzeb klienta i jego harmonogramu.
 • Udostępniamy klientom system automatycznego śledzenia stanu realizacji projektu i raportowania prac.
 • Oferujemy elastyczne formy płatności i warunki umowy.
Twoje zgłoszenie jest przetwarzane