Sklep bikeovo.pl w nowej odsłonie | e-direct

Sklep bikeovo.pl w nowej odsłonie

Sklep bikeovo.pl w nowej odsłonie
Nowa platforma, przejrzysty i intuicyjny wygląd, nowoczesny layout - wszystko to zyskał internetowy sklep rowerowy bikeovo z Wrocławia. 

Wkrótce klient będzie mógł korzystać z nowej wersji sklepu online z rowerami oraz z akcesoriami dla dzieci. Lada dzień nowa odsłona sklepu będzie już ogólnie dostępna.

 

Nasza praca oparła się w pierwszej kolejności na zmianie silnika samego sklepu. Zrezygnowaliśmy z platformy Drupal, na którym sklep został pierwotnie zbudowany. Miejsce Drupala zajęło Magento 2, które zdobywa coraz większą popularność wśród projektantów serwisów sprzedażowych. Na całym świecie to już ponad 12% sklepów internetowych zbudowane jest właśnie na Magento.

Wprowadzając zmiany na bikeovo, jego wygląd oparliśmy na szablonie Lumia - w tym silder banerów popularnych producentów na stronie głównej.

Postaraliśmy się także, aby filtrowanie produktów sklepu przebiegało łatwo i intuicyjnie, dlatego zainstalowaliśmy moduł do zaawansowanej nawigacji warstwowej - Amasty Improved Layered Navigation.

 

Sklep w obecnej wersji zyskał na nowoczesności i dużo bardziej przyjaznej obsłudze, dzięki czemu Administrator sklepu oszczędza czas.

Kierując się naszymi doświadczeniami i badaniami, zrezygnowaliśmy z menu bocznego na koszt rozbudowanego menu górnego, które zbudowane jest kaskadowo. Karta produktu została zawężona, dzięki czemu prezentacja artykułu jest przejrzysta, a ilość niezbędnych treści nie przytłacza.

Zgodnie z obecnymi trendami projektowania sklepów internetowych, zmiany wprowadzone do sklepu bikeovo miały na celu przeprowadzenie klienta w najprostszy możliwy sposób, od wyboru produktu, poprzez jego zakup. 
 

 

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane