Naspacerek.pl - razem z psem i nowymi znajomymi | e-direct

Naspacerek.pl - razem z psem i nowymi znajomymi

Naspacerek.pl - razem z psem i nowymi znajomymi

Udostępniliśmy nowy portal dedykowany wszystkim miłośnikom psów oparty na systemie Drupal CMS. Dołączcie do społeczności i wybierzcie się razem z psem i nowymi znajomymi na wspólny spacerek.

Naspacerek.pl to nowoczesny portal dla miłośników psów, dzięki któremu możecie dzielić się swoją pasją do czworonogów wraz z innymi oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

naspacerek.pl

W naspacerek.pl można już dzisiaj zakładać konta swoje i swoich pupili, tworzyć nowe miejsca lub dodawać już istniejące w serwisie do ulubionych, organizować spotkania w ulubionych miejscach oraz zapraszać na nie nowych znajomych.

To nie wszystko, portal umożliwia dodawanie komentarzy ze spacerków, publikowanie galerii zdjęć, wyszukiwanie psów, ludzi, miejsc, spacerków za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki.

Wszyscy spacerkowicze mogą dyskutować na forum naspacerek.pl oraz udostępniać swoją aktywność do najpopularniejszych portali społecznościowych.

Serwis jest cały czas rozwijamy, zarówno od strony funkcjonalnej jak i wizualnej . Mamy mnóstwo pomysłów w głowie na nowe rozwiązania, dlatego też cały czas możecie się spodziewać nowych rzeczy w naspacerek.pl

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem www.naspacerek.pl

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane