Nowy sklep marki Otmęt | Agencja Interaktywna e-direct | Marketing, E-commerce, Adwords, SEM, SEO | Opole, Wrocław, Warszawa

Zbudowaliśmy nowy sklep dla marki Otmęt

Zbudowaliśmy nowy sklep dla marki Otmęt

Nowy sklep internetowy Otmętu pozwala odpowiednio wyeksponować produkty i doskonale je skonfigurować, dając klientowi to, czego oczekuje od każdego sklepu - przyjemność z robienia zakupów.

Wybraliśmy platformę Magento, która jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej perspektywiczną platformą eCommerce na świecie.

Dlaczego Magento?

Magento jest jedną z najbardziej rozbudowanych platform do prowadzenia sklepu internetowego, która świetnie się sprawdza w sklepach z szerokim asortymentem, gdzie każdy produkt może być konfigurowalny. W przypadku sklepu ButyOtmet.pl produkt można skomponować pod względem: koloru, rozmiaru, tęgości, rodzaju cholewki. Konfigurację możemy stale rozbudowywać w zależności od potrzeb klienta.

Wraz z nowym sklepem zaimplementowaliśmy nowe funkcjonalności i szatę graficzną. Przejrzysta i spójna z marką grafika pozwala na wyeksponowanie walorów produktu.
Intuicyjny interfejs zachęca do pozostania na sklepie i do składania zamówień.

buty otmęt

Indywidualne zamówienia to większa konfigurowalność

Jako, że każda para obuwia tworzona jest na indywidualne zamówienie rozbudowaliśmy konfigurowalność produktu tak, by klient miał możliwość sprecyzowania każdego elementu zamawianego buta.

Wracamy do starego nazewnictwa

Otmęt to marka z kilkudziesięcioletnią tradycją. Co więcej, do dziś produkuje się tam obuwie dawnymi, szewskimi metodami, a każda para zamawiana w sklepie szyta jest na indywidualne zamówienie. Klient może skonfigurować zakupy operując takimi pojęciami jak tęgość, cholewka, wyściółka tym samym przypominając sobie, dawniej powszechne, dziś zapomniane terminy kojarzone z dobrą, rzemieślniczą robotą.

Budujemy społeczność tych, którzy cenią dobre obuwie

Wraz ze sklepem uruchomiliśmy profile społecznościowe skupiające osoby, które cenią wysokiej jakości, solidne i ciekawe stylistycznie obuwie. Obok popularnego Facebooka wybraliśmy m.in. Pinterest, jako miejsce, gdzie profile modowe cieszą się największą popularnością.

Stała obsługa

To my administrujemy sklepem, stale go optymalizując i reagując na aktualne zapotrzebowanie rynku. Dzieki temu zwalniamy producenta nie tylko z prac związanych z obsługą oferty, ale również z działań marketingowych wspomagających sprzedaż.

Sprawdź sam, jak działa nasz nowy sklep: www.butyotmet.pl
Twoje zgłoszenie jest przetwarzane