Konferencja Google Partners Connect - Opole | Agencja Interaktywna e-direct | Marketing, E-commerce, Adwords, SEM, SEO | Opole, Wrocław, Warszawa

Zapraszamy na konferencję Google Partners Connect

Zapraszamy na konferencję Google Partners Connect

Konfefencja Google Partners Connect

Niemal każdy w Polsce używa Google do wyszukiwania produktów i usług, ale nadal tylko niektórzy używają wyszukiwarki do zdobywania klientów.

Czas to zmienić. Już 23 października w Opolu, wraz z menadżerami z Google przedstawimy reprezentantom firm z naszego regionu, jak dzięki interentowi, a konkretnie systemowi AdWords, precyzyjnie dotrzeć do nowych klientów. 

Konferencja, jakiej jeszcze nie było w Opolu

Gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia będzie nasza agencja, jako Certyfikowany Partner Google w Opolu. Spotkanie przygotowywane jest wspólnie ze specjalistami z Google. 

Czego dowiesz się na konferencji?

Przede wszystkim poznasz korzyści, jakie płyną z reklamowania się w internecie.

W pierwszej części konferencji połączymy się bezpośrednio z siedzibą Google w Dublinie, gdzie będą omówione obecne trendy i perspektywy w reklamie internetowej.

W drugiej części nasi eksperci wyjaśnią na czym polega właściwy dobór strategii reklamy w internecie oraz perspektywy rozwoju serwisu z nastawieniem na skuteczne pozyskanie klientów.

Dodatkowe profity:

  • Każda firma uczestnicząca w konferencji  otrzyma kupon rabatowy na kampanię adwords
  • Po części prezentacyjnej przeprowadzane będą indywidualne konsultacje lub audyt strony internetowej, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jaki kierunek najlepiej obrać w działaniach marketingowych.

Ty też skorzystaj z unikalnej okazji, by poznać system AdWords bezpośrednio od menadżerów Google oraz certyfikowanych specjalistów Google z Twojego regionu.

Termin: 23 października

Miejsce: Opole, ul. Budowlanych 64

Nie czekaj, zapisz się już dziś! (liczba miejsca ograniczona)

Zgłoś swój udział

Informację z potwierdzeniem uczestnictwa prześlemy mailem.

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane