Google Partners Connect w e-direct | Agencja Interaktywna e-direct | Marketing, E-commerce, Adwords, SEM, SEO | Opole, Wrocław, Warszawa

Obejrzyj relację z konferencji Google!

Obejrzyj relację z konferencji Google!

W trakcie spotkania nasi goście mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie korzystać z Google i realizować swoje cele marketingowe.

Przedstawiciele Google opowiedzieli jak rozwijać firmę w internecie, omówili kilka największych mitów dotyczących reklamy online i zdradzili parę wskazówek, jak skutecznie wykorzystywać system AdWords. Transmisja miała formę programu publicystycznego prowadzonego przez prezentera telewizyjnego – Jarosława Kuźniara. Zobacz, też możesz się o tym przekonać!

Celem konferencji było przedstawienie podstaw działania i zalet reklamy AdWords w kontekście zachowań konsumenckich oraz ścieżki zakupowej, wzbogacone wskazówkami jak skutecznie wykorzystać reklamę w Google do zwiększenia sprzedaży. Podczas prezentacji specjaliści Google obalili często występujące wśród przedsiębiorców przekonania na temat reklamy w Google (poglądy wybrane na podstawie badań przeprowadzonych wśród polskich małych i średnich firm). Odpowiedzieli na pytania dlaczego warto pracować z agencją SEM (Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach), jak przygotować się do rozpoczęcia takiej współpracy i o czym pamiętać podczas wyboru agencji.

Główna myśl przyświecająca naszemu spotkaniu: jeśli nie masz pomysłu na reklamę internetową lub czasu na jej optymalizację, to pozwól naszej Agencji działać. My zajmiemy się efektywnością Twojej reklamy i sprawimy, by była ona całkowicie zyskowna.

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane