Kadraplus.pl - nowy serwis dla poszukujących pracy | e-direct

Kadraplus.pl - nowy serwis dla poszukujących pracy

Kadraplus.pl - nowy serwis dla poszukujących pracy

Strona umożliwia: tworzenie elektronicznego CV, zakup certyfikatów, wypełnianie ankiet i testów językowych. Wszystko zamknięte w czytelnej, minimalistycznej formie.

Stworzyliśmy serwis skierowany do osób, które pragną zwiększyć swoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną. Użytkownicy budują na swych profilach elektroniczne CV, wypełniają testy i ankiety, mając przy tym możliwość zamówienia certyfikatu potwierdzającego ich kwalifikacje zawodowe. Dla pracodawcy ma on być gwarancją, że zaprasza na rozmowę wartościowego aplikanta. 

Kadraplus

Forma - minimalizm

Postawiliśmy na minimalistyczną i przejrzystą formę serwisu. Informacje na podstronach są czytelne i zwięzłe. Menu prowadzi tylko do najważniejszych podstron. Użytkownik, który chce dowiedzieć się więcej o programie Kadra Plus dociera do informacji z poziomu poszczególnych artykułów. Koroporacyjna stylistyka strony podkreśla, że serwis skierowany jest dla profesjonalistów.

Technologia - Drupal

Drupal pozwolił nam rozbudować serwis o szereg praktycznych funkcjonalności, które pozwalają użytkownikowi w prosty sposób tworzyć swój zawodowy profil w internecie. Przy pomocy intuicyjnych formularzy ma on możliwość przedstawienia szczegółowego opisu kariery zawodowej, załączania dyplomów czy linków do portfolio. Użytkownik ma możliwość wypełnienia ankiety biznesowej oraz rozwiązania testów językowych. Ścieżkę zakupową certyfikatów połączoną z modułem płatniczym stworzyliśmy przy pomocy platformy Drupal Commerce. 

Administrator może weryfikować poszczególne CV i na ich podstawie decydować o przyznaniu certyfikatu. Ten generowany jest automatycznie korzystając z danych, jakie aplikant wprowadził w procesie rejestracji.

Dobry pomysł - sukces w sieci

Serwis kadraplus.pl jest kolejną realizacją pomagającą naszym klientom zarabiać dzięki możliwościom, jakie daje internet. Pokazuje, że na rozpoczęcie działań biznesowych w sieci wystarczy dobry pomysł i praca naszego zespołu. 

Chcesz zarabiać dzięki internetowi? 

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane