Fibaro – inteligentne domy. Inteligentna strona | e-direct

Fibaro – inteligentne domy. Inteligentna strona

Fibaro – inteligentne domy. Inteligentna strona

Stworzyliśmy stronę dla opolskiego oddziału Fibaro - producenta inteligentnych technologii dla domów. Inspirowani tymi rozwiązaniami zbudowaliśmy serwis pełen przestrzeni, światła i przyjemnych barw. Tak, by grafika była spójna z przedstawianym na stronie produktem.  

Czujemy się dobrze w domach pełnych światła, przestrzeni i czystości. Z pewnością taki charakter będą miały inwestycje, w których zastosuje się systemy Fibaro. I dlatego stworzona przez nas strona musiała być do nich odpowiednio dopasowana.

Poszukiwacze inteligentnych rozwiązań w swoich domach cenią komfort. Postanowiliśmy zatem, by poruszanie się po stronie również było komfortowe. Odnajdowanie informacji jest intuicyjne, wszędzie dominuje światło i sporo wolnej przestrzeni. 

Czernie w grafikach podkreślają, że mamy do czynienia z zaawansowanymi cyfrowymi technologiami, wykorzystującymi możliwości smartfonów, tabletów i innych tego typu urządzeń. 
Wielowarstwowe obrazy, multimedia i odpowiednio przygotowane treści (wyraźne, duże i nowoczesne fonty) powodują, iż przekaz jest czytelny i miły w odbiorze. Całość przygotowana została na systemie Drupal. 

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane