Edumiejsce.pl czyli: Witaj szkoło! | e-direct

Edumiejsce.pl czyli: Witaj szkoło!

Edumiejsce.pl czyli: Witaj szkoło!

Wakacje wakacjami, a my już myślimy o szkole uruchamiając serwis www.edumiejsce.pl. To proste narzędzie jest kopalnią wiedzy o polskich placówkach edukacyjnych. Bo wbrew pozorom hasło „Witaj szkoło” spędza sen z powiek nie tylko kochającym wakacyjną wolność uczniom.

Szkoła to także, a może przede wszystkim, kłopot ich rodziców. I to nie tylko dlatego, że oznacza edukacyjne problemy naszych pociech oraz spore wydatki. Mowa o wyborze odpowiedniej szkoły, przedszkola czy zajęć pozaszkolnych. A to, w gąszczu ofert, coraz trudniejsze zadanie. Tymczasem właściwy wybór może zaważyć na całym przyszłym życiu dziecka.

Edumiejsce.pl upraszcza go. I nie mówimy tu jedynie o wyborze danych teleadresowych placówki. Dzięki możliwości zamieszczania komentarzy i ocen możemy poznawać i sami dodawać opinie o interesujących nas szkołach.

 

Prostota obsługi – to kluczowe słowo, które przyświecało nam przy tworzeniu serwisu. Interfejs jest przejrzysty i przyjazny użytkownikowi a design słoneczny i wesoły. Pragnęliśmy, by organizowanie edukacji naszemu dziecku było zajęciem przyjemnym i pełnym pogodnych myśli.

Edumiejsce.pl powstało na bazie systemu zarządzania treścią Drupal. Pozwoliło to stworzyć serwis przyjazny zarówno dla użytkownika, jak i dla wyszukiwarek.

Serwis daje sporo możliwości również pod kątem zarządzania. Dodawanie placówek, sortowanie ich, zamieszczanie reklam, promowanie miejsc w osobnych blokach – to tylko niektóre z możliwości.
Wierzymy, że w niedługim czasie edumiejsce.pl stanie się niezbędnym narzędziem dla każdego, kto planuje edukację dla swojej pociechy. Trzymamy kciuki za sukces serwisu!

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane