Certyfikat Partner Google dla e-direct | Agencja Interaktywna e-direct | Marketing, E-commerce, Adwords, SEM, SEO | Opole, Wrocław, Warszawa

e-direct Certyfikowanym Partnerem Google AdWords

e-direct Certyfikowanym Partnerem Google AdWords

Uzyskaliśmy status Certyfikowanego Partnera Google AdWords. Otrzymują go firmy, które wykazują się eksperckim podejściem i wysoką skutecznością w prowadzeniu kampani.

Google Partner LogoCertyfikat to przede wszystkim korzyści dla naszych klientów. To znak, że firma posiada zaawansowaną wiedzę o programie i potrafi używać jej, dla osiągnięcia wysokich wyników przygotowywanych reklam. Wie, jak optymalnie wykorzystać budżet, niezależnie od jego wielkości, by klient nie ponosił zbędnych wydatków.

To sygnał, że firma rozumie, jak maksymalizować skuteczność kampani, wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia oraz swoje doświadczenie w marketingu internetowym.

Jak podkreśla Google: “Wielkość firmy nie ma znaczenia dla uzyskania statusu Partnera Google – dla nas liczy się jakość”. A jakoś naszej pracy, przekuwa się na sukces i wymierne zyski naszych klientów.

Chcesz sam przekonać się, jak dzięki AdWords w prosty sposób zwiększysz zyski?

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane