Agencja Business View w Opolu | Agencja Interaktywna e-direct | Marketing, E-commerce, Adwords, SEM, SEO | Opole, Wrocław, Warszawa

E-direct Certyfikowaną Agencją Fotograficzną Google Business View

E-direct Certyfikowaną Agencją Fotograficzną Google Business View

Nasza firma została Certyfikowaną Agencją Fotograficzną Google Business View. Oznacza to, iż naszą ofertę poszerzyliśmy o niezwykle interesującą i innowacyjną usługę tworzenia panoramicznych spacerów po wnętrzach firm naszych klientów.

Teraz możemy tworzyć panoramy 360o, które są wirtualną prezentacją wnętrz firmy w technologii Street View. Panoramy będą widoczne w Mapach Google, Google + Lokalnie, Street View, wyszukiwarce Google i innych usługach. Co więcej, do wnętrz firm można "wchodzić" bezpośrednio z ulic fotografowanych w sieci Street View.

Zalety Business View

Obok interesującego sposobu na budowanie wizerunku firmy ważną zaletą wykorzystania Business View jest fakt, iż sfotografowany lokal zostanie wyróżniony na Mapach Google oraz estetycznie przedstawiony w wyszukiwarce Google, co ułatwi odnalezienie firmy i zapewni więcej klientów. Ponadto to nowa usługa, zatem nasi klienci mają okazję zaskoczyć i zainteresować swoich klientów i tym samym wyprzedzić konkurencję. 

Dla kogo przeznaczona jest usługa Business View?

Wirtualne prezentacje są szczególnie cenne dla takich firm jak puby, salony urody, kluby fitness, spa, szkoły, przedszkola, sklepy, muzea, warsztaty czy salony samochodowe. Ważne jest to, że panoramę można umieścić na własnej stronie internetowej.

Z oferty może skorzystać każdy, kto dba o wizerunek swojej firmy i chce pokazać swoim klientom interesujące wnętrza swoich biur. 

Business View

Business View w praktyce

Załóżmy, że prowadzisz restaurację. Klient może wirtualnie przespacerować się między stolikami przeglądając panoramy 360w doskonałej jakości i np. zarezerować stolik, który najbardziej mu się spodoba. Do panoram dostępne będą dodatkowe zdjęcia, jak np. menu, rodzaj akceptowalnych kart czy godziny otwarcia. Ponadto wybrane zdjęcia będą promować firmę na mapach Google i w wyszukiwarce. 

Jeśli chcesz, aby Business View pomagało Ci pozyskiwać nowych klientów - skontaktuj się z nami!
Twoje zgłoszenie jest przetwarzane