Realizacje serwisów i portali przygotowanych przez firmę e-direct. | Agencja Interaktywna e-direct | Marketing, E-commerce, Adwords, SEM, SEO | Opole, Wrocław, Warszawa

Czas na lampkę wina

Czas na lampkę wina

Wino raduje serce człowieka, a radość jest matką wszelkich zalet i cnót” – tak niemiecki poeta Johann Wolfgang Goethe pisał o winie. My wypowiedzieliśmy się o tym szlachetnym trunku nowym serwisem internetowym.

Przygotowaliśmy serwis dla firmy zajmującej się dystrybucją hiszpańskich i niemieckich win. Serwis musiał być elegancki i dystyngowany, ukazujący, że mamy do czynienia z wykwintnym i szlachetnym napojem. Na pierwszym planie pojawiły się więc wyraziście zarysowane butelki, które użytkownik może przeglądać na zasadzie slidera. W tle widzimy zdjęcia hiszpańskich winnic i krzewów winorośli. Każde z win otrzymało opis, zgodny ze standardami, które wprowadził Hugh Johnson – człowiek, który zamienił techniczne pisanie o winie w smakowitą literaturę.

Na stronie nie zabrakło też podstawowych informacji, które powinien wiedzieć każdy, kto chce bliżej poznać świat win, jak ich klasyfikacja, rozpoznawanie jakości czy zawodowa degustacja. Jako, że z serwis będzie wykorzystywany przez użytkowników z Niemiec stworzyliśmy również angielską i niemiecką wersję językową.
Serwis przygotowaliśmy na CMS Drupal, dzięki czemu przeszkoleni przez nas administratorzy będą mogli z łatwością zajmować się dodawaniem nowych treści.
Na zdrowie!

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane