Azymut177 - nowy sklep dla... harcerzy | e-direct

Azymut177 - nowy sklep dla... harcerzy

Azymut177 - nowy sklep dla... harcerzy

Szata graficzna i treści przygotowane z myślą o ściśle określonym odbiorcy oraz prosta ścieżka zakupowa. Uruchomiliśmy nowy sklep z obuwiem dla harcerstwa.

Na zlecenie firmy Otmęt Zbyt przygotowaliśmy specyficzny sklep internetowy. Jego zadaniem jest sprzedaż tylko jednej marki z wachlarza produktów firmy - butów Azymut177 - stworzonych z myślą o harcerstwie. 

Strona firmy tech med

Jeden produkt - proste zakupy

Sklep został tak pomyślany, by proces zakupowy był jak najbardziej intuicyjny. Klient widzi na wykresie, w którym miejscu ścieżki zakupowej się znajduje. Zakupu może dokonać po rejestracji lub skorzystać z opcji “Szybkie zakupy” i nabyć produkt bez zakładania konta. Istnieje możliwość skonfigurowania zamawianego produktu, wyboru opcji dostawy oraz dodawania komentarzy.

Dla sprecyzowanego odbiorcy

Zarówno szata graficzna jak i treści przygotowane został z myślą o docelowym odbiorcy. W grafikach i barwach wykorzystaliśmy atrybuty związane z życiem harcerskim. Angażujemy użytkownika poprzez treści przybliżające ideę powstania modelu, podpowiadamy jak pielęgnować obuwie i jak technologia ich wykonania przyczynia się do jakości produktu. 
W procesie zakupowym klient ma możliwość wpisania numeru identyfikacyjnego ZHP dla uzyskania rabatu, o czym informowany jest już na stronie startowej.

Technologia: Prestashop

Wykorzystanie platformy Prestashop pozwoliło nam na zbudowanie prostego koszyka z pełną konfiguracją produktu oraz możliwością dodawania komentarzy. Dzięki kilku kliknięciom klient definiuje, jak ma wyglądać zamawiany produkt. Jako system typu Open Source Prestashop nie wymaga opłat licencyjnych. 
Co więcej, w każdej chwili istnieje możliwość rozbudowania sklepu o bardziej zaawansowane funkcje, jak sprzedaż krzyżowa, dodawanie produktów i ich kategoryzowanie czy połączenie z popularnymi platformami sprzedażowymi. Możliwości rozbudowy są praktycznie nieograniczone.

Sprzedajesz przez internet i potrzebujesz nowego sklepu?

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane