Kariera - Pracuj w Agencji Interaktywnej e-direct | Agencja eCommerce 360° | Marketing i Technologia | E-direct - Opole, Wrocław, Warszawa

Kariera

Uwaga, rekrutujemy! Jeśli nie lubisz monotonii, nie wiesz co to stres, a ASAP nie kojarzy Ci się ze środkami na ból głowy - dołącz do naszego zespołu. Na pewno jesteś Tym kogo szukamy.

Frontend Developer Magento

Opis stanowiska pracy:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie sklepów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.

Wymagania:

  • Znajomość systemu Magento - minimum rok doświadczenia,
  • Znajomość OOP, MVC,
  • Znajomość technologii front-end HTML5, CSS3,JavaScript i  jQuery w stopniu dobrym,
  • Znajomość SASS lub LESS w stopniu dobrym,
  • Umiejętność wdrożeń Responsive Web Design,
  • Umiejętność cięcia layoutów i korzystania z systemów kontroli wersji GIT,
  • Znajomość programu Adobe Photoshop w zakresie wystarczającym do cięcia grafiki na potrzeby serwisów www – mile widziana,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Gotowość do rozwijania swoich umiejętności
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy,
  • Pracę w siedzibie firmy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę przy nowoczesnych projektach dla dużych marek,
  • Gwarantowany stały rozwój (szkolenia, warsztaty),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Forma kontaktu:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail  rekrutacje@edirect24.pl  z tematem

 „Frontend Developer Magento” załączając poniższe dokumenty:

  • CV,
  • List motywacyjny,
  • Ewentualne referencje,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.​

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest E-direct 24 sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Opolu
przy ul. Szpitalnej 8, 45-010.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie oddzielnej zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane