Witamy nowego klienta | e-direct

Witamy nowego klienta

Witamy nowego klienta

Miło nam ogłosić, że w miniony, bardzo pracowity dla nas tydzień, dopięliśmy negocjacje, które zakończyły się podpisaniem umowy na współpracę z firmą KWAZAR, prowadzącą sklep internetowy z oświetleniem LED www.kwazar-lampy.pl

Firma Kwazar istnieje na rynku od 2006 roku i z powodzeniem sprzedaje lampy i oświetlenie ledowe. Kwazar to krajowy lider rynku w branży oświetleniowej, stale wzbogacający swoją ofertę o nowe produkty. Śmiało możemy stwierdzić, że jeśli poszukujecie oświetlenia na lata w bardzo przyzwoitych cenach, to napewno znajdziecie je właśnie na stronie kwazar-lampy.pl

Produkty firmy Kwazar posiadają najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego klienci mogą być pewni, że zakupiony towar bedzie służył przez długie lata.

Bardzo cieszymy się już na wszelkie działania, które planujemy dla Kwazar, głowy i nasze tablice koncepcyjne pękają w szwach od pomysłów na kreatywne promowanie świetnych produktów. Zdecydowanie nie będziemy tego robić po omacku, skoro przyświecać nam będą rewelacyjne lampy ledowe.

Działania, którymi nasza agencja zajmie się w ramach nowej współpracy obejmą:  działania promujące sklep w social mediach, działania opierające się na budowie i optymalizacji kampanii google adds i facebook adds oraz wsparciu w zakresie zwiększenia sprzedaży.


No to działamy, droga oświętlona :)

Twoje zgłoszenie jest przetwarzane